30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות ידידים

תינוק בן חצי שנה חולץ ע"י מתנדבי ידידים לאחר שננעל ברכב בשגגה בקרית מוצקין

הערב (חמישי) בשעה 17:29 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוק כבן חצי שנה, שננעל בשגגה ברכב לעיני אביו, ברחוב יוספטל, בקריית מוצקין.

אל-חי דיין, אחראי מתנדבים קריות, וצבי שולשטיין רכז הציוד בסניף, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוק ללא גרימת כל נזק לרכב.

אל-חי מספר: "הייתי בדרכי לעבודה כשקיבלתי את הקריאה ומיד סטיתי ממסלולי לכיוון המקום, כשאלי חובר צבי. כשהגענו זיהינו את התינוק יושב במושב האחורי ומפתחות הרכב בסמוך אליו על הרצפה. בפעולה זריזה פתחנו את הדלתות והאב שעמד כל העת דרוך, ניגש לבנו התינוק וחיבקו בהתרגשות שלא משאירה עין יבשה.. כל קריאה כזו גורמת לי לסערת רגשות, שמזכירה את תפקידנו מציל החיים בידידים".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה צרו קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות