04.12.2021

שבת

צילום: דוברות ידידים

תינוקת בת שנה חולצה ע"י מתנדבי ידידים לאחר שננעלה בשגגה ברכב בקריית ביאליק

הבוקר (ראשון) בשעה 08:54 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה, שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה ברחוב דן בקריית ביאליק.

מתנדבי סניף הקריות, אנטולי רייס ועשהאל לוז, נענו לקריאה ובאמצעות הציוד שברשותם חילצו את התינוקת ללא גרימת כל נזק לרכב.

אנטולי מספר: "כשקיבלתי את הקריאה, הייתי בדרכי לפגישת עבודה ומיד שיניתי כיוון. בהגיעי למקום, חבר אליי הכונן עשהאל לוז ויחד ניגשנו מיד למלאכה.
בהגיענו למקום, ראינו ילדה כבת שנה שננעלה, ישובה במושב הבטיחות כשהיא חיונית והמפתחות על מושב הנהג. אחרי מספר שניות וללא קושי מיוחד הרכב נפתח והילדה נמסרה לאמא המאושרת ששמחה וברכה אותנו. לאחר מעשה, הבנו שמדובר בבת של כונן ידידים ושמחנו שזכינו לגמול לו טובה על מעשיו. הסיפוק עצום והתחושה שבביצוע מעשה שכזה מרומם את הנפש".

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את מפתח הרכב ושלא לתת אותו לילדים • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים במספר 1230 ללא כוכבית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות