20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית נשר

תיכון עירוני מקיף נשר במקום הראשון בתחום הערכי, החברתי והלימודי

במסמך שפרסם משרד החינוך ובו רשימת החטיבות העליונות המצטיינות מהשנה החולפת, תיכון מקיף נשר בין עשרת התיכונים המוקמו במקום הראשון במחוז חיפה. רועי לוי: "אנחנו גאים בצוותי החינוך שלנו על ההישגים גם בשנת קורונה"

כבכל שנה, פרסם אתמול (ד') משרד החינוך את רשימת בתי הספר המצטיינים לשנת תשפ"א. הרשימה כוללת כ-313 בתי ספר מרחבי הארץ שנמדדו על פי קריטריונים כמו: מניעת נשירה, גיוס לצה"ל, זכאות לבגרות ושירות אזרחי. בין הזוכים, שחולקו ל-4 רמות תגמול, נמצא גם תיכון מקיף נשר, שנבחר בין 10 התיכונים המצטיינים אשר דורגו ברמה הראשונה במחוז חיפה.

צוות החינוך וההוראה בבתי הספר צפוי לקבל מענק ממשרד החינוך כהוקרה על העבודה הרבה שהשקיעו.
ראש העיר רועי לוי: "אנחנו גאים בצוותי החינוך שלנו על ההישגים הרבים גם בשנת קורונה. אנחנו נמשיך להשקיע בכל תלמיד ותלמידה בעיר, תוך שימת דגש על ערכים לימודיים וחברתיים, לטובת ילדינו ולטובת עתידם."

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות