18.09.2021

שבת

צילום: אגף הדוברות בהסתדרות

תוספות שכר והטבות רווחה: הסכם קיבוצי לעובדי שטראוס סלטים בכרמיאל

ההסתדרות, ועד העובדים והנהלת "שטראוס סלטים" חתמו על הסכם קיבוצי שתוקפו 4 שנים. ההסכם, אשר נחתם במעמד יו"ר ההסתדרות במרחב יואב קליין, יחול על כ-90 עובדי המפעל בכרמיאל. 

בין עיקרי ההסכם: העובדים ייהנו מתוספות שכר בשיעור של 3% לשנה, כאשר כל עובד יקבל במהלך תקופת ההסכם לא פחות מ-8% בסה"כ, וכן יינתנו מענקים חד פעמיים. בנוסף ישופר סל הרווחה לעובדים והוא יכלול שי לתחילת שנת הלימודים בגובה של 490 שקל לכל עובד בעל ותק של שנה, ומענק חתימה בסך 2,000 שקל לעובד בעל ותק של שנה לפחות. בנוסף, עוגן בהסכם "מענק יום העצמאות" הקובע כי בכל אחת משנות ההסכם יהיו העובדים זכאים למענק יום עצמאות בסך של 900 שקל שישולם במשכורת החודש העוקב ליום העצמאות. עוד נקבע כי החברה תגדיל את השתתפותה בתקציב הרווחה ותעניק בכל שנה משנות ההסכם 15,000 שקל לקופת ועד העובדים אשר ישמשו כתקציב למימון פעילות רווחה לטובת העובדים.

יו"ר ההסתדרות במרחב כרמיאל יואב קליין: "שיתוף הפעולה וההבנות אשר הושגו בין נציגות העובדים והנהלת המפעל, בליווי מזכיר האגוד המקצועי איברהים טאהא, יצרו הסכם טוב המשפר באופן משמעותי את תנאי שכרם של העובדים המהווים את ההון האנושי של החברה. אני מבקש להודות לעו"ד ענבר בן סימון, היועצת המשפטית של המרחב, ולכל מי שסייע בגיבוש ההסכם".

יו"ר ועד העובדים, נימר סועאד: "מודה להסתדרות ולהנהלת המפעל על שיתוף הפעולה שהביא לחתימה על ההסכם".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת האזינו

כניסת שבת: 18:13יציאת שבת: 19:21 משה רבינו עומד מול עם ישראל ביום פטירתו ומשמיע באוזניהם את שירת "האזינו". שירת "האזינו" מקיפה את ההיסטוריה, החל מבריאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות