30.07.2021

יום שישי

קרדיט: דוברות כללית

תגידו שלום לאוטובוס הבריאות בחוף כרמל

במיזם משותף לכללית ולמועצה האיזורית חוף כרמל ייערכו פעילויות קידום בריאות כמו חיסונים, בדיקות והדרכות על ידי צוות כללית שיגיע לישובים השונים באוטובוס שעבר הסבה למטרה זו

שיתוף פעולה פורה שסוכם בין אסיף איזק– ראש המועצה האיזורית חוף כרמל לבין רונן נודלמן– מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי יאפשר הנגשת חיסונים, בדיקות ופעילויות קידום בריאות לתושבי חוף כרמל על ידי אוטובוס שהותאם למטרה וינוע בין הישובים, כך שהפעילות תגיע כמעט עד פתח הבית של התושבים.

אירוע ההשקה של המיזם, שעתיד לפעול במהלך כל השנה, היה באמצע השבוע במרכז מירב. באירוע, שכלל פעילות בת יומיים, בוצעו בצמוד לאוטובוס שהוצב בחניון חיסוני שפעת בתרסיס לילדים ולמבוגרים עד גיל 49. בתוך המבנה בוצעו בדיקות קורונה לכל דורש וכן ניתנה הדרכה בנושא הנקה בייעוץ אישי.

קרדיט: דוברות כללית

בשבוע הבא יוצב האוטובוס בעתלית הצוות ויבצע שם חיסונים לילדים ובדיקות. מנהל כללית במחוז – רונן נודלמן, ראש המועצה – אסיף איזק וסגנו רפי אבני, מסרו כי בהמשך מתוכננות מגוון פעילויות כמו בדיקות על ידי כירורג שד, בדיקות עיניים, הפעלות ועוד שייערכו בישובים השונים אליהם יגיע אוטובוס הבריאות.

באירוע הפתיחה בירכו נציגי כללית והמועצה האיזורית כרמל שהתייחסו לחשיבות הרבה בגיבוש פתרונות יצירתיים שמאפשרים לתושבים להגיע לקבלת חיסונים, בדיקות ופעולות מקדמות בריאות קרוב לבית, בעיקר בימים של מגיפת הקורונה. שילוב הידיים בין המועצה לכללית מאפשר זאת, כפי שהעידו תגובות התושבים שניצלו את המיזם כבר ביומו הראשון והגיעו להיבדק ולחסן את ילדיהם.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות