28.01.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

תגבור הניקיון והאכיפה באזור התעשייה בקרית אתא

בימים אלה מבצעת עיריית קריית אתא תגבור של הניקיון והאכיפה  באזור התעשייה בעי כחלק מתוכנית כוללת לשיפור חזות העיר ולהעלאת המודעות לנושא הניקיון והשמירה על הסביבה.

צילום: דוברות עיריית קריית אתא

המבצע מתקיים ברחובות: התעשייה, בר יהודה, שלמה בן יוסף, המעפילים ויוסף בצרי ומתמקד בטיפול בפסולות של עסקים וחלוקת דרישות לניקיון, ביצוע ניקיון יסודי של המרחב הציבורי כולל שטיפה של הכבישים והמדרכות, אכיפה של זריקת פסולת תעשייתית ופסולת בניין, טיפול במפגעים ושמירה על הסדר הציבורי.

האכיפה מתבצעת באמצעות המפקחים העירוניים המבצעים סיורים יזומים וכן באמצעות התקנת מצלמות בכל האזור כאשר דוחות יחולקו לבעלי עסקים  אשר לא ישמעו לחוקי העזר העירוניים.

העירייה מבקשת את עזרת הציבור, בשמירה על ניקיון העיר. תושבים הנתקלים במפגע במרחב הציבורי- מוזמנים לפנות 24 שעות ביממה למוקד העירוני בטלפון 109 או 04-8478058 או בהודעה בוואצאפ 0523744109 או במייל דרך האתר  העירוני. 

צילום: דוברות עיריית קריית אתא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות