18.09.2021

שבת

צילום: דוברות מועצת עספיא

שר התרבות והספורט חילי טרופר ביקר היום בעספיא והתארח בלשכתו של ראש מועצת עספיא – בהיג' מנצור

עם השר הגיע גם חבר הכנסת – מופיד מרעי. עוד השתתפו בביקור – מנהלי מחלקות, חברי המועצה – סמירה עזאם, ענאן רכאב ומ"מ ראש המועצה איוב שרוף.

הם דנו במספר סוגיות הקשורות לנושאי התרבות והספורט והשר הבטיח שיתוף פעולה מלא בכדי לסייע ליישוב בכל מה שנדרש.

צילום: דוברות מועצת עספיא

כמו כן, נערך להם סיור ביישוב במנזר המרוני, בגלעין הכפר, במעיין ובמגרש הכדורגל.

יש לציין כי השר חילי טרופר וחבר הכנסת מופיד מרעי גילו יכולת מרשימה גם במגרש הכדורגל.

"שמחתי לבקר היום בעספיא, למדתי על הישוב המיוחד הזה ועל התנופה שראש המועצה מביא לפה, ואנחנו מחפשים את שיתופי הפעולה פה גם בתרבות וגם בספורט ונעשה דברים יפים". אמר שר התרבות והספורט חילי טרופר בסיום הפגישה.

"שמחתי לארח את שר התרבות והספורט, דיברנו על הרבה נושאים במטרה לקדם את התרבות והספורט במועצה, יש הרבה הבטחות, צריך לממש אותן, אני מקווה שנממש אותן לרווחת הצעירים והקהילה בישוב כי חשוב לנו לחזק את הדו קיום ואת הפעילות התרבותית כי הישוב זקוק לדברים האלה ואני מאמין שמשרד התרבות והספורט יהיו איתנו בכל מה שיוכלו" אמר בהיג' מנצור בסיום הפגישה.


"זה היה ביקור חשוב של שר התרבות והספורט חילי טרופר, לראות מקרוב ולעמוד מקרוב על הבעיות של הישוב, כדי להעמיד גם את התרבות וגם את הספורט ברמה גבוהה מאד, אין ספק שהשר יצא מפה גם עם תובנות וגם עם תוכניות עבודה, לגבי התמיכה בתרבות ובספורט, ואין ספק שהבקשה לשיקום ושיפוץ המגרש במועצה תאושר ע"י משרד התרבות והספורט." אמר מופיד מרעי לאחר הפגישה

צילום: דוברות מועצת עספיא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת האזינו

כניסת שבת: 18:13יציאת שבת: 19:21 משה רבינו עומד מול עם ישראל ביום פטירתו ומשמיע באוזניהם את שירת "האזינו". שירת "האזינו" מקיפה את ההיסטוריה, החל מבריאת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות