21.09.2021

יום שלישי

צילום: דוברות מועצת עספיא

שר התיירות יואל רזבוזוב ביקר היום במועצה המקומית עספיא ונפגש עם ראש המועצה בהיג'מנצור

שר התיירות יואל רזבוזוב ביקר היום בעספיא והתארח בלשכתו של ראש מועצת עספיא – בהיג' מנצור.

עם השר הגיעו גם נציגים ממשרד התיירות. עוד השתתפו בביקור – מנהלי מחלקות, חברי המועצה – סמירה עזאם, ספואן סאבא, סגן ראש המועצה – כמאל אבו רוקן ומ"מ ראש המועצה איוב שרוף.

הם דנו במספר סוגיות הקשורות לנושאי התיירות והשר הבטיח שיתוף פעולה מלא בכדי לסייע ולקדם את היישוב בכל מה שנדרש.

השר רזבוזוב בישר לראש המועצה שיש בידי המועצה לפעול לבניית תוכנית תיירות לכפר, שהמשרד יובל דרך יועץ "חממות תיירות" מטעמו – סיוע שיכול להגיע בשלב הראשון גם לעלות של 70 אלף שקל.

כמו כן, נערך להם סיור ביישוב במנזר המרוני, בגלעין הכפר, באתרים ההיסטוריים ובמעיין היישוב.

צילום: דוברות מועצת עספיא

יואל רזבוזוב אמר בסיום הפגישה:
"ביקרתי היום פעם ראשונה כשר בעספיא, יש לי כאן שותף אמיתי בהיג' מנצור ראש המועצה, אנחנו במשרד התיירות רוצים לעזור לפתח את המקום, מעבר להעברת התקציבים אנחנו רוצים שיהיו גם תוכניות אמיתיות, תוכניות טובות שימשכו לכאן תיירות, אנחנו נעזור במה שנוכל, הכי חשוב שיש לנו כאן שותפים, נצא לדרך כמה שיותר מהר כדי שנראה תוצאות.

דברי ראש המועצה בהיג' מנצור בסיום הפגישה:
"אני מודה לשר התיירות על ביקורו בעספיא, הציפייה של האוכלוסייה במועצה די גדולה כדי שנתקדם ליישוב תיירותי עם אופק כלכלי שיאפשר את התפתחות הישוב, אנחנו שמענו ביקורות די טובות מהשר לגבי כל מיני דברים, אנחנו ניישם אותם בשטח במטרה להקים מפעל תיירותי בהובלת משרד התיירות במועצה המקומית."

צילום: דוברות מועצת עספיא
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות