02.07.2022

שבת

צילום: דוברות עיריית עכו

שר התיירות חנך בעכו מתחמי תיירות חדשים

שר התיירות, יואל רזבוזוב ביקר היום בעכו וחנך את טיילת "במת הים" המערבית בעכו העתיקה וכן את גן החפיר. הטקסים נערכו בהשתתפות ראש העיר עכו, שמעון לנקרי, סגנו אדהם ג'מל, מנכ"ל העירייה יניב אשור, מנכ"ל החברה לפיתוח עכו העתיקה יובל פורת, תיירנים, מנהל אגף תיירות ופרויקטים בחברה הכלכלית, דני ארמה ומנכ"ל החכ"ל, מורדי שמיר.

השר פתח את ביקורו בפגישת עבודה בלשכת ראש העיר בהשתתפות אנשי משרדו ונציגי העירייה והחברה לפיתוח עכו העתיקה.

ראש העיר, שמעון לנקרי ביקש מהשר לסייע בהמשך פיתוח טיילת החוף הדרומי והגדלת מספר המלונות לאורך רצועת החוף.  עוד ביקש לנקרי לקדם את חידוש טיילת החוף המערבי ולסייע בתקצוב תחזוקה וניקיון העיר העתיקה וכן בהקמת חניונים ומערך שאטלים שייתן מענה לעומס התחבורה בעיר המתויירת.

לנקרי ציין, כי העירייה פועלת רבות לקידום ההנגשה במרחב הציבורי ועל כן ביקש את סיוע משרד התיירות בהנגשת העיר העתיקה.

"יש להגביר  את תחושת הבטחון ועל כן אנו מבקשים סיוע בהקמת משטרת תיירות, כפי שקיים במודלים אחרים בעולם", הוסיף לנקרי, "כמו כן, אנו מבקשים סיוע בפריסת רשת wifi  ברחבי העיר".

השר שביקר בעכו כמה פעמים במסגרת תפקידו אמר כי העיר עכו היא מותג בפני עצמו ויש לשפר את חוויית האירוח לתיירים הרבים שפוקדים את העיר.

באשר לחניונים הדגיש השר, כי משרדו יבחן את הסיוע בהקמת חניונים חדשים. עוד הבטיח השר שמשרדו יסייע ככל שניתן לקידום התיירות בעיר עכו.

צילום: דוברות עיריית עכו
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות