21.05.2022

שבת

צילום: עיריית נשר

שר הרווחה והביטחון החברתי, ח"כ מאיר כהן, ביקר בנשר וחנך את המבנה המחודש של המחלקה לשירותים חברתיים

הבוקר התקיים בנשר ביקור רשמי של שר הרווחה והביטחון החברתי ח״כ מאיר כהן שהגיע לעיר לרגל חניכת המבנה המחודש של המחלקה לשירותים חברתיים. במהלך הבוקר השר ביקר במרכז נטעים, המרכז את כל המסגרות הטיפוליות בעיר ונועד עם המחלקה לטיפול בהתמכרויות שהוקמה לפני כשנתיים

לפני מספר שבועות הסתיים שיפוץ מבנה משרדי המחלקה לרווחה בעיר נשר, והיום (ד) הגיע השר ח"כ מאיר כהן לטקס הפתיחה החגיגי. את הבוקר פתח השר בסיור במרכז"נטעים" בעיר, המרכז בתוכו מרכז לילדים עם מוגבלות, מרכז הורים ומרכז טיפול לילדים ומתבגרים שנותנים מענה למשפחות בעיר במגוון תחומים. את הסיור הוביל ראש העיר רועי לוי יחד עם המשנה לראש העיר ומחזיקת תיק הרווחה והביטחון החברתי אדוה קאופמן, מנהל מחלקת רווחת וביטחון חברתי אופיר אבוחצירה ומנהלת מרכז נטעים שני בן ארי.

צילום: עיריית נשר

לאחר הסיור הגיעו השר, ראש העיר ושאר חברי הביקור לבניין המחלקה המחודש ששופץ בהשקעה משותפת של משרד הרווחה ועיריית נשר.

רועי לוי ראש העיר ברך על ביקור השר ואמר "אני מודה מאוד לשר שהגיע לביקור החשוב הזה בעיר. זו הסבב השני של השר בתפקידו הנוכחי ולא בכדי, מדובר באדם אשר רגיש לצריכהם של אנשים באשר הם ומשרד הרווחה והביטחון החברתי הוא המקום בו ניתן להשפיע. כוחה של קהילה לא נמדד בחוליה החזקה ביותר שלה אלה דווקא בזו הזקוקה לעזרה ובכוח שלנו כקהילה לעזור. נשר שלנו הולכת וגדלה, הקהילה כאן נשארת חזקה ותומכת, וכך גם ההשקעה של
העירייה באלו שזקוקי לה.

שר הרווחה והביטחון החברתי מר מאיר כהן אמר ״״אני מודה לידידי ראש העיר רועי לוי על האירוח הנהדר, אנחנו כחברה נמדדים בראש ובראשונה ביחס שלנו לאוכלוסיות החלשות וזה בדיוק מה שעושה ראש העיר, התרשמתי מאוד מהיחס שלו לנושאי הרווחה לעובדי הרווחה ולעובדות והעובדים הסוציאלים בעיר דבר שנותן לו עוד נקודות זכות, אני מברך את העובדים על המשכן המחודש של המחלקה לשירותים חברתיים, אתם עושים עבודה נהדרת ועל כך מגיע לכם הערכה רבה.
יחד נמשיך בשיתוף הפעולה לטובת התושבים של העיר ולמען רווחתם״

צילום: עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות