02.07.2022

שבת

צילום: דוברות העירייה

שר הרווחה והבטחון הקהילתי ביקר בקרית מוצקין: ״לא היינו שורדים את הקורונה בלי העובדות והעובדים הסוציאלים

״אני גאה בכם העובדות והעובדים הסוציאלים של קריית מוצקין על עבודה נפלאה לאורך כל השנה. כך אמר היום שר הרווחה, מאיר כהן בביקור עבודה בקריית מוצקין והתרשם עמוקות מאגף הרווחה בעיר

״יש לכם אגף רווחה מקצועי, יעיל ויסודי. והעובדה שאתם העיר היחידה שיש בה מועדון אומ״ץ (לבעלי נכויות פיזיות) מצביעה על שליחות עצומה של האגף״. עינו של השר כהן לא נשארה יבשה כאשר ביקר ושוחח עם עובדים בעלי צרכים מיוחדים ובעלי מוגבלויות שמועסקים בחי פארק קריית מוצקין.

צילום: דוברות העירייה

״כל הסיפור של הקורונה הוא על הגב שלכם. בזכותכם יצאנו מזה. טיפלתם בזה יוצא מן הכלל. מי הגיע לקשישים, אתם והמתנדבים שלכם. אנחנו צריכים לדאוג לשכר שלכם ולהפוך אתכם לדמויות מוערכות״,
אמר השר כהן לעובדים והעובדות הסוציאליים בקריית מוצקין.

ראש העיר, חיים צורי הודה לשר. ״תודה על ביקור מקצועי מבורך ושראית בו עיניך את העשייה הכל כך מגוונת למען הקהילה שמוביל אגף הרווחה בעיר. אני שמח על שיתוף הפעולה הפורה בין המשרד לרשות המקומית״.
לביקור השר עם ראש העיר ומנהלת אגף הרווחה אירנה מנשירוב, התלוו מנכ״לית המשרד, סיגל מורן והצוותים הניהוליים במחוזות, מנכ״ל העירייה, יריב גסר, מ״מ ראש העיר, עדי שטרנברג, היועץ המשפטי לעירייה, בן ציון מלכה, דובר העירייה, הראל פלג ויועצת ראש העיר, שולי זוארץ.

צילום: דוברות העירייה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות