15.06.2021

יום שלישי

צילום מיכה בריקמן

שר הבריאות יולי אדלשטיין ביקר במרכז הרפואי בני ציון בחיפה

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן סקר בפני השר אדלשטיין ובכירים במשרדו את פעילות  המרכז הרפואי במחלקות ביה"ח בכלל ובמחלקת הקורונה בפרט.  

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן הדגיש בדבריו, "למרות העומסים נמשיך לקלוט מטופלים ככל שנידרש ואף נסייע כפי שאנחנו עושים כל הזמן לבתי חולים באזור". ד"ר הוכמן, שיבח את עבודתם ומסירותם של כלל הצוותים בביה"ח  ואת שיתוף הפעולה עם מדרד הבריאות בנוסף, ציין בפני השר אדלשטיין ,  כי, "ביה"ח מצוי  בתנופת  פיתוח". 
שר הבריאות יולי אדלשטיין נפגש במהלך ביקורו בחפ"ק מחלקת הקורונה עם הצוות הרפואי – מנהלת המחלקה ד"ר אנה סולופוב , מנהלת היחידה למחלות זיהומיות ד"ר אלונה פז והאחות הראשית במחלקה איה אשל שהציגו בפניו את הקשיים הניצבים בפני צוות המחלקה בהתמודדות היומיומית עם החולים במחלקה.  השר ביקר גם במחלקות לרפואה דחופה – מיון ומיון ביולוגי ושוחח עם הצוותים הרפואיים והביע את התרשמותו והערכתו הרבה על עבודתם ומסירותם. השר גם התרשם מהעבודות להקמת אגף המיון הממוגן   המתבצעות בימים אלה בקצב  מואץ. 
כמו כן, ביקר השר אדלשטיין בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה. 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

למעלה מ-1.5 מיליון ₪ יושקעו בביצוע עבודות תחזוקה בשכונת קריית-חיים במסגרת מיזם "אצלנו בשכונה" שיחל בראשון הקרוב

בדומה לפעילות שהתקיימה בשכונות שער העלייה, נווה דוד ונווה פז, תכלול הפעילות בקריית-חיים גם עבודה בחצרות משותפות ובמתחמים מוזנחים, שאינם תחת אחריותה של העירייה, במטרה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות