18.05.2022

יום רביעי

צילום: עיריית קרית אתא

שרת הפנים איילת שקד ערכה ביקור עבודה בעיריית קרית אתא

השרה איילת שקד וצוות משרד הפנים ערכו פגישת עבודה עם ראש העיר, יעקב פרץ וצוות העירייה בה הוצגו צרכי העיר

שרת הפנים, הגב' איילת שקד, מלווה בצוות הבכיר במשרד הפנים, ערכה היום (ג') פגישת עבודה ראשונה בעיריית קרית אתא. ראש העיר, יעקב פרץ, איחל לשרה שקד הצלחה בתפקידה וציין את האתגרים הרבים העומדים בפני השלטון המקומי ומתן שירותים מתקדמים לתושבים.

ראש העיר, עוד הציג את צרכי העיר המתפתחת והוספת שטחי תעסוקה חדשים לצד תוכניות הפיתוח והבינוי של העיר לאלפי יחידיות דיור חדשות שאושרו בתקופה האחרונה בוועדות התכנון הארציות.

ראש העיר, יעקב פרץ הודה לשרה על הביקור והרצון לסייע בקידום התוכניות. לדבריו:" כדי להבטיח את עתידה של קרית אתא יש להמשיך ולבסס את מעמדה כעיר מתפתחת ומתקדמת ולמשוך אליה את תושבי האזור על ידי יצירת היצע של שירותים, מגורים ותעסוקה אשר יציבו את העיר בראש, כעיר מודרנית המעניקה לתושביה איכות חיים". 

שרת הפנים, איילת שקד:" שמחתי לבקר את ראש העיר, יעקב פרץ ואת צוות משרדו בעירייה, הקשבתי קשב רב לסוגיות השונות שהועלו בפניי ואני מקווה שנקבל לגביהן החלטה בהקדם. "

"אנחנו נמצאים בהתפרצות קורונה מחודשת, גל הדלתא אגרסיבי יותר ומצריך הירתמות של השלטון המקומי בהסברה ובדחיפה של בני הנוער להתחסן. צריך לתת גז בנושא הזה כדי שיהיה אפשר לפתוח את שנת הלימודים בזמן. רה״מ נפתלי בנט ואני מאוד מאמינים בדרג המוניציפלי ומאמינים שזה בידיים שלהם."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות