23.09.2021

יום חמישי

השרה שקד עם ראש מועצת טבעון עידו גרינבלום צילום: דוברות מועצת טבעון

שרת הפנים איילת שקד נפגשה עם ראש מועצת קרית טבעון עידו גרינבלום ודנו בחיזוק שיתוף הפעולה

ראש המועצה עידו גרינבלום נפגש בשבוע שעבר עם שרת הפנים איילת שקד במטרה לקדם את ענייני היישוב ולגייס סיוע ושיתופי פעולה בסוגיות הבוערות בקרית טבעון.

השרה נחשפה לנושאים חשובים כגון: המאבק להקמת שדה תעופה בנבטים שבנגב ולא בעמק יזרעאל, מכלי תש"ן באלרואי והרצון של הרשות להוציאם מהיישוב ובמקביל לייצר עוגנים כלכליים למועצה, האתגרים הכלכליים (יישוב בסוציו 9 עם מועצה ללא מקורות הכנסה), הדרישה של קרית טבעון להיות שותפה בחלוקת הכנסות מפרויקטים וקרקעות במרחב ועוד.

בסיום הפגישה התייחסה השרה שקד לדברים ואמרה: " אני  מבינה את חשיבותם של כלל הנושאים עמם מתמודדת מועצת קרית טבעון ואעשה כמיטב יכולתי על מנת לסייע בקידום הטיפול בהם".

ראש המועצה עידו גרינבלום: "אנו פועלים במגוון רחב של דרכים במטרה לקדם סוגיות חשובות בקרית טבעון. שמחתי לגלות שרמת הזמינות, הרצינות והמחויבות לרשויות המקומיות והמקום שהן מקבלות משרת הפנים שקד והצוות שלה מורגשת בצורה בולטת ותודה גדולה לשרה שקד על כך. אנו נמשיך ונפעל בכל דרך אפשרית ובסיוע כל מי שיהיה מוכן להעניק לנו רוח גבית לקידום צרכי היישוב".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מצוינות ניהולית: עיריית מגדל העמק סיימה את החציון באיזון תקציבי כמסורת בשנים האחרונות

עיריית מגדל העמק הנמצאת בתוכנית מצויינות ארגונית ובתוכנית המראה של משרד הפנים מציגה מצויינות ניהולית ומקצועית בניהול תקציב הרשות בשנים האחרונות כפי שסיימה בהצלחה ובאיזון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות