18.05.2022

יום רביעי

באדיבות עיריית קריית ביאליק

שרת הפנים איילת שקד הגיעה לביקור עבודה הראשון בקריית ביאליק

לאחר שמוקדם יותר היום ביקרה בקריית אתא, שרת הפנים איילת שקד המשיכה היום את ביקוריה בקריות וערכה היום (יום ג')  ביקור מקצועי בקריית ביאליק כאורחת של ראש העיר אלי דוקורסקי.
לביקור הצטרפו מנכ"ל המשרד, יאיר הירש, ממונה על המחוז, פאיז חנא וגורמי המקצוע במשרד הפנים.

במסגרת הביקור  נערכה ישיבת עבודה  בה הציג ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי את מאפייני העיר, את נתוניה הדמוגרפיים וכיווני התפתחותה של הקריה. דוקורסקי ציין כי אחת הסוגיות הבוערות על סדר היום היא קידום  ופיתוח שטחי תעסוקה והמסחר במקביל להקמת מבני מגורים.   דוקורסקי הדגיש כי בכדי להמשיך ולתת את רמת השירות הגבוהה אליה הורגלו תושבי העיר, לשמור על איתנותה הכלכלי של קריית ביאליק, להמשיך ולהוביל בהשקעות בתלמיד ובתושב ברמה הארצית, יש להגדיל באופן משמעותי את שטחי תעסוקה והמסחר. דוקורסקי ביקש ליצור מנגנון המאפשר תמריצים כלכליים ומענקים ייחודיים עבור הערים שנכנסנו ל"הסכם הגג", במסגרתו נבנות אלפי יחידות דיור חדשות יחד עם מבני ציבור וחינוך בשכונות המוקמות במסגרת ההסכם.

דוקורסקי: " אני רואה בעסקים את מנוע צמיחה ועוגן כלכלי להתפתחות העיר.  בכדי להמשיך להיות מאוזנים כלכלית ולתת את רמת השירות הגבוהה תוך הכפלת מספר תושבים בשנים מועטות, עלינו  להיערך מראש להגדלת מקומות תעסוקה בעיר". 

דוקורסקי אף ציין את שיתוף הפעולה הפורה עם הממונה על המחוז  פאיז חנא וצוותו והודה לשרה על ביקור העבודה.
השרה שקד הנחתה את מנכ״ל משרד הפנים לקיים בדיקה מעמיקה של צרכי העיר קריית ביאליק, שהוצגו על ידי ראש העיר.

שרת הפנים איילת שקד: "שמחתי לבקר את ראש העיר, אלי דוקורסקי ואת צוות משרדו בעירייה.
אנחנו נמצאים בהתפרצות קורונה מחודשת, גל הדלתא אגרסיבי יותר ומצריך הירתמות של השלטון המקומי בהסברה ובדחיפה של בני הנוער להתחסן.

צריך לתת גז בנושא הזה כדי שיהיה אפשר לפתוח את שנת הלימודים בזמן.
רה״מ נפתלי בנט ואני מאוד מאמינים בדרג המוניציפלי ומאמינים שזה בידיים שלהם".מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות