04.07.2022

יום שני

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון עם ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון ביקרה בכרמיאל: "אתמוך ואסייע להמשך שגשוגה של מערכת החינוך בעיר"

ראש העיר משה קונינסקי קיים ביום חמישי האחרון פגישת עבודה עם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון בלשכתה בת"א, שבה השתתפו גם מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון ובכירים נוספים במשרד החינוך.

ראש העיר משה קונינסקי : "זו הייתה ישיבת עבודה מקצועית עם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון שבה קיימנו דיון משותף ברפורמות שתכנסנה לתוקף כבר בשנת הלימודים תשפ"ג. השרה מטילה על הרשות המקומית ומנהלות/י בתי הספר יותר אחריות לצד סמכויות, כאשר בתי הספר בעיר יקבלו תקציב של בין 350 אלף ש"ח למיליון ש"ח, שאותו ינהלו עצמאית, על פי צרכי בית הספר כשמנהל החינוך בעירייה והנהגת ההורים יהיו שותפים מלאים בתכנים".

משה קונינסקי הציג בפני שרת החינוך את התכניות והצרכים של מערכת הלימודים בכרמיאל וצרכינו לקראת סיום שנת הלימודים ושנת הלימודים הבאה, כאשר נושא צמיחת כרמיאל והצרכים הגדלים של העיר היו במרכז השיחה.

ראש העיר, שיבח בפני שרת החינוך את שיתוף הפנולה הפורה בין מינהל החינוך בעירייה בראשותו של אודי איזק לבין מחוז הצפון במשרד החינוך בראשותה של ד"ר אורנה שמחון ואף ציין בפניה, כי, "בימים אלה נבנים חמישה פרוייקטים של מוסדות חינוך בעיר כרמיאל והמדובר הלכה למעשה בתנופת בניה שלא היתה זה זמן רב בעיר"

ראש העיר משה קונינסקי סיכם את פגישתו עם שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון : "מצאתי אוזן קשבת ומתעניינת אצל השרה אשר הבטיחה לתמוך ולסייע לכרמיאל ואף הביעה נכונות להגיעי לביקור בעיר בקרוב".

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון, ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות