25.09.2021

שבת

שרת החינוך וראש המועצה צילום: מועצה אזורית מגידו

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון בביקור במועצה האזורית מגידו: "ניכר שבמגידו הלב בחינוך והחינוך בלב"

שרת החינוך, ד״ר יפעת שאשא ביטון ומנהלת המחוז ד״ר אורנה שמחון, ביקרו אתמול במועצה אזורית מגידו וחנכו את בית החינוך 'קשת התקווה'.

במסגרת הסיור ביקרה השרה במגידוטק, תיכון מגידו, מוסד חינוכי רעות וחוות אדמה ומוקד הביקור וחנכה את בית חינוך "קשת התקווה", ברוח החינוך הביוספרי, המשלב בין דתיים וחילונים. 

בתום הטקס קיימו השרה ומנהלת המחוז שיח לכלל המנהלים עם כל מנהלי בתי  הספר במועצה

"מגידוטק" צילום: דוברות מועצה אזורית מגידו

בפתח הדברים אמרה שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון: "זו זכות גדולה להיות כאן במועצה, עם הקהילה ואנשי החינוך, ניכר שהלב בחינוך והחינוך בלב. זהו החלום שלי לכל מערכת החינוך בישראל. מרחבי למידה מצמיחים. בית הספר מיוחד מאוד. מאחלת לכם הגשמה ומימוש כל החלומות".

מנהלת המחוז, ד"ר אורנה שמחון: "בית הספר שהוקם כאן הוא תמצית החינוך על רגל אחת. יש כאן עשייה נהדרת. קירוב לבבות אמיתי שמתבטא בשיח. מ.א מגידו היא בין הרשויות המובילות בחינוך במחוז. זה בזכות הקהילה, ההורים וצוותי החינוך. הזכות שלנו כאנשי חינוך זה לחלום ולהגשים וכאן אנחנו מיישמים את זה לגמרי"

ראש המועצה, איציק חולבסקי סיכם את הביקור החשוב: ״שמחתי לארח היום את שרת החינוך הנפלאה ד"ר יפעת שאשא ביטון ואת מנהלת מחוז הצפון הנהדרת ד"ר אורנה שמחון בביקור חשוב במערכת החינוך של המועצה. שמחתי לשמוע משרת החינוך שהתרשמה מאד מכל מה שראתה במגידו. אני גאה במערכת החינוך הנפלאה של המועצה ושמח מאד שבראש מערכת החינוך במדינה עומדת שרה מקצוענית מוכשרת, חכמה ואמיצה, שתביא את מערכת החינוך בארץ לשיאים חדשים". 

חנוכת "קשת התקווה" צילום: דוברות המועצה האזורית מגידו
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תאונה התרחשה לפני שעה קלה בין 2 כלי רכב בכביש 7513 סמוך לאלוני אבא, 2 פצועים פונו לבית חולים רמב"ם, אחד מהם במצב קשה

תאונת דרכים חזיתית בן שני כלי רכב.בשעה האחרונה פעלו לוחמי האש מתחנת קריות בפיקודו של רשף ערן ויצמן לחילוץ לכודים בתאונת דרכים חזיתית שהתרחשה בכביש

פוליטיקה ומשפט

מנהל הועבר לתפקיד זוטר וטען לעוגמת נפש

התובע עבד כמנהל סניף של קופת חולים לאומית. לטענתו, הוא התפטר בשל הרעה בתנאי העסקתו ובשל נסיבות שבהן יחסי העבודה אינם מאפשרים לדרוש ממנו להמשיך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות