16.05.2022

יום שני

צילום: דוברות עיריית ביאליק

שרת החינוך ביקרה היום בבית הספר "צלילים" בקריית ביאליק

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא – ביטון הגיעה היום (3.2.2022) לביקור עבודה בבית הספר "צלילים" בקריית ביאליק.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, אירח את שרת החינוך וצוותה   וליווה את הביקור יחד עם מנכ"ל העירייה ליאור טרגן, מנהל אגף החינוך עמי ראובן, יו"ר ועדת החינוך וחבר מועצת העיר עו"ד בן אסבן.

בית הספר "צלילים" הינו בית ספר לחינוך מיוחד בו לומדים ילדים תקשורתיים על רצף האוטיזם בתפקוד בינוני- נמוך. בית הספר עבר לקריית ביאליק לפני כ- 3 שנים וכעת נמצא במאונו הזמני בשכונת צור שלום בבית הספר יד"ע לשעבר.

מנהלת בית הספר אדווה מור סקרה בפני השרה את העשייה החינוכית תוך סיור והשתתפות בפעילויות החינוכיות.

השרה השתתפה בשיעור חינוך גופני והתחרתה בקליעת כדור לסל, בשיעור חינוך לקיימות של שתילת צמחים, בפעילות בחדר סנוזלן ועוד.

התלמידים שוחחו עם השרה וציינו כי הם שמחים לארח אותה בבית הספר.

בפגישת העבודה עם ראש העיר הודה אלי דוקורסקי לשרה על ביקורה וציין כי החינוך המיוחד בקריית ביאליק ושילוב הילדים התקשורתיים במערכת החינוך העירונית היא דרך חיים: "במקרים רבים רואים בחינוך המיוחד חצר אחורית של מערכת החינוך. אצלנו בקריית ביאליק החינוך המיוחד זוכה להתייחסות ייחודית, במיוחד בנושא שילובם של התלמידים התקשורתיים וחינוך לקבלת השונה. בית הספר "צלילים" יעבור בשנת הלימודים הבאה למבנה חדש שהקמנו בשכונת "נאות אפק" בסמוך לבית הספר התיכון שמוקם כעת ולמבני חינוך וציבור המרכזיים בשכונה ".

צילום: עיריית ביאליק
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

סיכום עונת 21/22 של הפועל חיפה

מה שהתחילה כעונה גדולה עם איום על הצמרת הסתיימה ביום שבת האחרון בקול ענות חלושה עם ניצחון בודד בפלייאוף העליון והמקום ה12 אך היו גם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות