04.07.2022

יום שני

שנה שישית ברציפות: מכבי הקופה היחידה שגדלה בצפון

נתוני הבטוח הלאומי חושפים כי מכבי היא הקופה היחידה שגדלה ב-2020 זו השנה השישית ברציפות. ראש המחוז, ד"ר קאופמן:" גאים להמשיך להוביל בשירות וברפואה איכותית"

מידי שנה מפרסם הביטוח הלאומי דו"ח שמנתח את המעברים בין קופות החולים ומסכם את מספרי המצטרפים והעוזבים לכל קופה. מהדו"ח עולה כי גם בשנת 2020-מכבי הקופה היחידה שגדלה בשנה האחרונה, שנה שישית ברציפות.

מהדו"ח ל-2020 עולה כי מכבי ממשיכה לצבוע את הצפון בכחול ורושמת שוב את מספר המצטרפים הגבוה מבין שאר קופות החולים. בחיפה, מכבי היא הקופה היחידה שרשמה גידול משמעותי עם הצטרפות של 1248 חברים חדשים המצטרפים לכ-100,000 תושבי חיפה חברי מכבי. שאר קופות החולים בעיר לא התרוממו בסיכום המצטרפים, נתון המחדד את המהפך ושינוי המגמה בעיר.

קרדיט: דוברות מכבי

בקריות, מכבי רשמה גידול משמעותי של 916 מצטרפים חדשים, בעוד שאר הקופות האחרות סיימו את השנה עם נטו שלילי בקרית ביאליק, אתא ומוצקין, מלבד קרית ים. כמו כן, מכבי גם הקופה עם יותר מצטרפים משלוש הקופות יחדיו. בנשר, מכבי הקופה היחידה שגדלה, גם במספר המצטרפים ברוטו (ללא עוזבים) אל מכבי הצטרפו יותר חברים מאשר שלוש הקופות האחרות יחד. 

קרדיט: דוברות מכבי

בסיכום הנתונים לשנת 2020 שפורסמו בימים אלה, מכבי שירותי בריאות נמצאה הקופה היחידה שגדלה משמעותית גם בבנימינה, זיכרון יעקב, טירת הכרמל, עתלית, יוקנעם, רמת ישי, קרית טבעון, מגדל העמק, עפולה, נוף הגליל, בית שאן, שפרעם, נהריה, כרמיאל, כפר ורדים, חצור, קצרין, ראש פינה ובקרית שמונה.

הנתונים מעידים על שביעות רצון גבוהה בקרב חברי מכבי בערים השונות שבמשך שש השנים האחרונות ממשיכים להצביע ברגליים ומביעים נאמנות לקופה.

הדוח לשנת 2020 פורסם בשבוע שעבר וממנו עולה כי 57,614 ישראלים בכל הארץ בחרו להצטרף למכבי שירותי בריאות בשנה האחרונה. מכבי שוב הקופה היחידה שמסכמת את 2020 עם מספר מצטרפים גבוה ממספר עוזבים והיחידה שגדלה ב-2020. ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר גלית קאופמן: "מכבי גאה להמשיך להוביל בשירות וברפואה איכותית. גם השנה, לצד מגפת הקורונה, מבצע חיסונים הגדול בישראל והאתגרים הרבים, הצלחנו להגדיל בצורה משמעותית בצפון את הזמינות הרפואית על ידי הוספת רופאים בתחומים רבים, ובשילוב טכנולוגיות מתקדמות ופרויקטים חדשניים. אנו שמחים לראות שהחברים שלנו ממשיכים לבחור עבורם את הטוב ביותר שוב ושוב. בשנת 2021 נמשיך לקדם שירותי רפואה מתקדמים ומענה רפואי מיטבי ללא פשרות".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות