27.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות המשטרה

שלושה תושבי טובא זנגריה נעצרו בחשד לעסקאות נשק עם ארגון הטרור חיזבאללה בשווי כולל של 3.5 מיליון ש"ח

סיכול הברחת הנשקים הגדולה בהיסטוריה מגבול לבנון,3 חשודים תושבי טובא זנגריה נלכדו על ידי משטרת מחוז צפון וברשותם נתפסו 61 כלי נשק וסמים בשווי כולל של כ-3,500,000 ש"ח.

כוחות משטרה של מחוז צפון בשיתוף כח צה"ל סיכלו את הברחת הנשקים הגדולה בהיסטוריה.לאחר מרדף של בלשי היחידה המרכזית של מחוז צפון 3 סוחרי נשק תושבי הכפר טובא זנגרייה, נעצרו בסמוך לצומת המוביל.

החשודים נהגו ברכב מסוג סקודה ונעצרו לאחר ששוטרי היחידה המרכזית של מחוז צפון חסמו את דרכיהם, בחיפוש ברכבם נתפסו ב-2 תיקים 61 נשקים: 58 אקדחים, 3 רובים מסוג m16 כמו כן נתפס חומר החשוד כסם במשקל חצי קילו.

מתחילת השנה בתקופה של שלושה חודשים בלבד סיכלה היחידה 4 ניסיונות הברחה,במהלכם נתפסו 120 כלי נשק.

צילום: דוברות המשטרה

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא:

יש שמעריכים את השווי של 61 כלי הנשק שתפסנו ב 3 וחצי מיליון שח, אבל אני מבקש שתסכלו על זה אחרת, הנשקים האיכותיים והחדשים האלו, אם היו מגיעים לרחובות המגזר הערבי, היו יורים! מי שרוכש נשק בלתי חוקי ברמה שכזו, קונה אותו כדי לעשות בו שימוש. אז זה לא שתפסנו 61 נשקים ששווים 3 וחצי מיליון שח. אנחנו הצלנו כאן חייים של כמה עשרות תושבים, חלקם בודאי אזרחים תמימים ואף ילדים שהיו עלולים להיפגע. אנחנו לקחנו כאן כח מהגורמים שמחוללים פשיעה בחברה הערבית. והפעילות הזאת, כמו כל הפעילויות שלנו, יום יום, שעה שעה, נועדה להקנות לתושבים את הבטחון האישי שכולנו, כל תושבי המדינה, זכאים לו.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות