27.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית חיפה

שלושה שוהים בלתי חוקיים נתפסו הבוקר בחיפה, רמת הכוננות בעיר עלתה

כחלק מהגברת הכוננות עקב המצב הבטחוני, תפסו הבוקר (ד׳, 30.3) פקחי אגף האכיפה של עיריית חיפה שלושה שב״חים בנווה שאנן ובמרכז הכרמל.

בסיור ברחוב טרומפלדור בנו״ש, בסמוך למרכז זיו, זיהו הפקחים שני חשודים שישבו בתחנת אוטובוס וברשותם היו מספר תיקים.

בבדיקה נמצא כי מדובר בשב״חים משכם.
השניים עוכבו עד להגעת המשטרה שעצרה אותם לחקירה.

במקביל, במהלך סיור של 2 פקחים מיחידת האופנועים של אגף האכיפה העירוני, זוהה אדם חשוד שמסתובב עם תיק בקרבת האודיטוריום במרכז הכרמל.
לאחר בירור נמצא כי מדובר בשוהה בלתי חוקי מג׳נין, הוזמנה ניידת משטרה והחשוד נעצר ונלקח לחקירה.

מנהל אגף הפיקוח, אילן חודדה: ״לנוכח גל הפיגועים, אגף האכיפה העירוני עבר למתכונת חירום ותיגבר את הסיורים הרכובים והרגליים, על מנת לאתר כל גורם חשוד שעלול לפגוע בביטחון התושבים. מתכונת זו תמשך לכל אורך החגים המגיעים אלינו״.

צילום: דוברות עיריית חיפה

בנוסף בעיריית חיפה הודיעו על העלאת כוננות לאור המצב הביטחוני

בדיון חירום שקיימה הנהלת העירייה מייד לאחר הפיגוע בחדרה, הנחה מנכ"ל העירייה אוהד שגב, על תגבור כלל כוחות האבטחה העירוניים במוסדות החינוך ובמקומות הומי אדם בעיר.

במסגרת זו, פועלים קציני הביטחון של מוסדות החינוך בשיתוף הדוק עם גורמי הפיקוח והאכיפה של העירייה אשר כוללים בין היתר את ניידות הפיקוח הכללי, יחידת אופנוענים, וסיורים רגליים בסמוך לבתי הספר, הגנים ומקומות מרכזיים בעיר, תוך עירנות לרכבים, אנשים וחפצים חשודים במטרה להגביר את תחושת הביטחון של תושבי חיפה. עוד הוחלט בדיון כי מנהלים בעירייה אשר ברשותם רישיון נשק, יחלו במסגרת תפקידם לשאת אותו עליהם בקביעות.

רה״ע עינת קליש רותם: ״אנחנו נמצאים בקשר שוטף עם משטרת חיפה ונערכים לכל תרחיש, נתפלל לימים שקטים יותר״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות