04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית מוצקין

שלושה מתקני מיחזור לפסולת אלקטרונית הוצבו במוצקין המיחזור יבוצע בשיתוף תאגיד המעסיק צעירים בעלי צרכים מיוחדים

ראש העיר, חיים צורי: "פרוייקט סביבתי וערכי משמעותי"

עיריית קריית מוצקין והתאגיד החברתי למיחזור פסולת אלקטרונית אקומיוניטי, אשר מעסיק אנשים עם צרכים מיוחדים, הציבו מתקני מיחזור חדשים לאיסוף פסולת אלקטרונית.

שלושה מתקני מיחזור חדשים לאיסוף פסולת אלקטרונית הוצבו בחיפה במסגרת הרחבת שיתוף הפעולה בין עיריית קריית מוצקין לתאגיד החברתי למיחזור פסולת אלקטרונית אקומיוניטי, אשר פועל כגוף מוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה לטיפול סביבתי במוצרי חשמל ואלקטרוניקה. מתקני המיחזור הוצבו בחניון הרכבת הצפוני, עמדה נוספת מאחורי החי פארק בסמוך לאגף שפ"ע ברחוב קדישמן, ועמדה שלישית בשכונת נוה גנים בסמוך לשבט הצופים.

המתקנים מיועדים למכשירי חשמל ואלקטרוניקה כמו מחשבים, מחשבים ניידים, כרטיסים אלקטרוניים, מיקרוגלים, מסכים, מוצרי תקשורת, בקרים, מרכזיות וסוללות. הפסולת האלקטרונית מועברת למפעלים שבהם מועסקים אנשים עם צרכים מיוחדים.

ראש העיר, חיים צורי: חשוב להביא לידיעת הציבור את חשיבות המיחזור מצד אחד ולצד זה המחוייבות שלנו לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. אני גאה בפרוייקט הסביבתי-ערכי וקורא לתושבים להשתמש בשירות ששומר על מוצקין ירוקה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות