30.11.2021

יום שלישי

זבולון מבחוץ צילום: ערן לביא דוברות כללית

שירות חדש במרכז לרפואה יועצת בזבולון: מרפאה לנוירוכירורגיה עם מומחים מהמרכז הרפואי בלינסון

מטופלי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי יקבלו מעתה שירות בתחום הנוירוכירורגיה במרפאה ייחודית שנפתחה במרכז רפואי זבולון ומאוישת על צוות המערך לנוירוכירורגיה בניהולו של ד"ר שגיא הר נוף ממרכז רפואי  בילינסון, מקבוצת כללית.

"המרפאה החדשה מרחיבה את מגוון האפשרויות הטיפוליות העומדות לרשות מטופלינו למצבים נוירוכירורגיים מורכבים. במרפאה יאובחנו ויטופלו מקרים כגון גידולי מוח או בעיות בכלי הדם המוחיים, בעיות בעמוד השדרה, כגון לחץ עצבי של דיסק בין חולייתי, גידולים או שברים ועוד. המרפאה מיועדת למבוגרים בלבד ונדרשת הפניית רופא. תיאום התור באמצעות טלפון 2700*" מסבירה ד"ר דליה קסנר, מנהלת מרכז רפואי זבולון.

"הקשר הייחודי עם בית חולים של כללית, מהמובילים בתחום מצטרף לשיתופי הפעולה שלנו עם בתי החולים באזור, להם מרפאות נוירוכירורגיות. באמצעות שיתופי פעולה אלו אנו מפעילים מערך רפואי המבוסס על מיטב המומחים שמגיעים למרפאות הקהילה ומעניקים שירות רפואי ושומרים על רצף הטיפול, כאשר לרשותם נגישות לתיק הרפואי של המטופל ולרופא המשפחה שלו שמכיר אותו כמכלול. המטופלים שלנו מעריכים את שיפורי השירות והנראות, אלפי מטופלים בחרו לעבור לכללית ולקבל שירות ממומחים מובילים ובעלי שם עולמי" סיכם רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות