15.04.2021

יום חמישי

צילום: ראובן כהן

שיקום רחוב שדרות יצחק יוצא לדרך

בתום הליך תכנון ארוך וקפדני, ייחלו ביום ראשון, 21.3, העבודות לשיקום רחוב שדרות יצחק

העבודות, אשר יבוצעו על-ידי עיריית חיפה, באמצעות חברת "יפה-נוף", יימשכו כשלושה חודשים ויבוצעו במקטעים, במטרה להקל ככל הניתן על דיירי הרחובות. תחילה ייסגר לתנועה הקטע שבין רחוב קלר לרחוב הדסים ובהמשך הקטע שבין רחוב הדסים לרחוב הצופים. מעקף יתבצע דרך שד' הצבי. 


שיקום הרחובות שדרות יצחק, שדרות הצבי ושדרות הברושים, בו משקיעה עיריית חיפה כ-12 מיליון ₪, מתבצע לאחר תכנון ארוך וקפדני, בו הושם דגש רב על שימור המופע הנופי המייחד את רחובות אלו ועל שימור העצים הוותיקים שחלקם בני מאה שנים ואף יותר. תכנית השיקום הוצגה בחודש שעבר בפני התושבים במפגש שיתוף ציבור שהתקיים בהשתתפות ראש העיר. 
עם סיום העבודות בשד' יצחק ישוקמו גם שדרות הצבי ושדרות הברושים, שתכנונם מושלם בימים אלה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

שירות ייעודי למתוקים

שירות חדש של אחות מומחית בסוכרת לטיפול בחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים) בגילאים 18-40 נפתח במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי לין לשירות כלל מבוטחי כללית

חדשות היום

אמש בטקס "שירים לזכרם בכנסת"

הילדה אלה חייט בתו של הכבאי דני חייט ז"ל שנספה באסון הכרמל, ריגשה את הקהל כשנשאה את דבריה:  "אבא שלי היה כבאי. לוחם אש. הוא

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות