23.05.2022

יום שני

40 חולים במחלקה. מחלקת הקורונה כתר ד' בנהריה צילום: רוני אלברט

שיא מאושפזי קורונה במרכז הרפואי לגליל: 115 חולים

52 מהחולים במצב קשה, ביניהם 11 במצב קריטי. פרופ' ברהום: "מחלקות הקורונה עמוסות מאוד, וכך גם המחלקות הפנימיות ומחלקות טיפול נמרץ. נצטרך למצוא פתרונות"

במרכז הרפואי לגליל בנהריה מאושפזים 115 חולי קורונה, מתוכם 52 במצב קשה, כולל 11 במצב קריטי (מונשמים ועל סף הנשמה). כמו כן מאושפזים 17 חולים במצב בינוני ו-46 במצב קל.

מדובר בכמות הגדולה ביותר של חולי קורונה המאושפזים במרכז הרפואי מאז תחילת המגפה לפני כשנתיים.

מרבית מחלקות הקורונה מלאות כמעט עד אפס מקום, ובהן מחלקות כתר ד' (40 חולים) וכתר ב' (37), שנפתחו במקום מחלקות פנימיות. גם מחלקת כתר גריאטריה, הכוללת 21 חולים, מלאה עד אפס מקום.

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום: "המצב הנוכחי מאתגר אותנו מאוד. לא רק שמחלקות הקורונה מלאות, אלא שגם המחלקות הפנימיות ומחלקות טיפול נמרץ עמוסות ביותר, שם אנו רואים חולים הסובלים מתחלואת חורף. עדיין לא פתחנו מחלקת קורונה נוספת וגם לא הפסקנו פעילות אלקטיבית (לא דחופה), אך אנו מבצעים כל העת הערכה מחודשת במטרה למצוא את הפתרונות הטובים ביותר".

יצוין כי נכון לעכשיו ישנן ארבע מחלקות קורונה ייעודיות במרכז הרפואי ושתי יחידות קטנות (כתר יולדות וכתר ילדים).

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות