25.09.2021

שבת

ברק בכר באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

שחקני ואנשי מכבי חיפה קיבלו את החיסון השלישי

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

צוותי מד"א הגיעו היום לכפר גלים וחיסנו בחיסון השלישי את השחקנים, אנשי הצוות והמנהלה ואת שחקני קבוצת הנוער. הקפטן, נטע לביא: "חשוב מאוד כדי שנוכל לחיות בשגרה"

צוותים של מגן דוד אדום, הגיעו היום למתחם האימונים בכפר גלים וחיסנו בחיסון שלישי את שחקני הקבוצה הבוגרת, את כל הצוות המקצועי והמנהלה ואת שחקני קבוצת הנוער.

שוער הרכש רועי משפתי צילום: מועדון הכדורגל מכבי חיפה

קפטן הקבוצה, נטע לביא, אמר לאחר החיסון: "אנחנו מודים למד"א שהגיעו למתחם לחסן את השחקנים. כולנו יודעים את חשיבות החיסון השלישי, כדי שנוכל להמשיך בשגרה שלנו ליהנות מכדורגל עם הקהל והכי חשוב שנישאר כולנו בריאים".

מנהל מחלקת הנוער, איציק עובדיה, אמר: "החלטנו לחסן גם את קבוצת הנוער, כחלק מההיערכות שלנו לעונת המשחקים ונעשה את זה עם כל קבוצות הגילאים. אין ספק שההשפעה של החיסון היא טובה וככה נוכל לשמור על הבריאות שלנו"

מנהל מרחב כרמל במד"א, ארז גלר, אמר: "אני שמח על המבצע הזה שיזמה מכבי חיפה, גם לקבוצת הבוגרים וגם לקבוצת הנוער. העלייה בתחלואה מאוד מדאיגה, אנחנו גם רואים תחלואה קשה. מאוד חשוב המסר שאלופת המדינה משדרת לכלל הציבור, ולא רק לאוהדים, שחשוב ללכת ולהתחסן, החיסון הזה מציל חיים".

מנכ"ל המועדון, אסף בן דב: "לאור התחלואה המתגברת ולקראת עונת המשחקים שבפתח, החלטנו לחסן את כל אנשי המועדון, שחקנים, מאמנים, אנשי מנהלה בחיסון שלישי, מתוך כוונה להפחית ככל שניתן את רמת התחלואה במועדון. הדבר יאפשר לנו המשך את שגרת האימונים, המשחקים והעבודה גם בעת המורכבת הזו וגם בעתיד לבוא".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "החיסון כנגד נגיף הקורונה הוא צו השעה של אזרחי ישראל. החיסון מציל חיים ואני קורא לכולם להתחסן בהקדם, על מנת לשמור על בריאותנו ועל מנת לחזור לשגרה. אני מודה לקבוצת מכבי חיפה וחברי הסגל, על האמירה הברורה  וההתייצבות למאבק בנגיף הקורונה".

ג'וש כהן באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות