24.10.2021

יום ראשון

שחקני מכבי חיפה צילום: ראובן כהן באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

שחקני ואנשי מכבי חיפה ביקרו היום באנדרטת השואה בברלין

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

השחקנים, הצוות ונשיא המועדון, הקדישו את הבוקר לביקור באנדרטה לזכר קורבנות השואה, שנמצאת בלב בירת גרמניה. הנשיא, יעקב שחר: "עצם זה שאנחנו משחקים כשווים כאן, אומרת דבר אחד: ניצחנו"

מכבי חיפה תשחק מחר בברלין מול אוניון המקומית מהבונדסליגה במסגרת המחזור השני של שלב הבתים בקונפרנס ליג.

צילום: ראובן כהן באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

היום ערכו אנשי ושחקני המועדון ביקור מרגש באנדרטת השואה בברלין. נשיא המועדון, יעקב שחר, סגנו, עוזי מור, הצוות המקצועי ושחקני הקבוצה, הגיעו לביקור במקום ושמעו הסבר על בניית האנדרטה והחשיבות שלה.
הקפטן, צ'ירון שרי, המאמן, ברק בכר, הנשיא שחר וסגנו מור, הניחו על אחת מאבני האנדרטה זר אבל, דיגלון ישראל ודיגלון של המועדון.

הנשיא שחר אמר לשחקנים: "זו הפעם השניה שהמועדון שלנו משחק נגד קבוצה מהבונדסליגה. בפעם הקודמת ביקרנו במחנה הריכוז דכאו, הפעם באנו לבקר באנדרטה הזו. עצם העובדה שאנחנו משחקים כשווים לאלה שמארחים אותנו, אומרת הכל. אומרת שאנחנו – ניצחנו. אנחנו נארח אותם גם אצלנו ואם תהיה את האפשרות, נארח אותם גם ביד ושם, שייראו וילמדו על עברם"

יעקב שחר והמאמן ברק בכר צילום: ראובן כה באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מיון כרמל ערוך ומוכן לכל תרחיש

תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות