07.07.2022

יום חמישי

סוף פודגוראנו
צילום: באדיבות מועדון הכדורגל מכבי חיפה

שחקנים בנבחרת הצעירה אחרי ההפסד בגרמניה: "עם פודוגראנו לא היינו מפסידים לגרמניה"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

ההעברה הלא הגיונית מצד מאמן הנבחרת הלאומית, וילי רוטשטיינר, של החיפאי סוף פודגראנו לסגל הנבחרת הלאומית, דווקא ערב המשחק החשוב של הנבחרת הצעירה מול גרמניה בחוץ, מוסיפה להכות גלים. שחקנים בנבחרת הצעירה, שהפסידה 3:2 בגרמניה, בזמן פציעות, טענו כי "עם סוף פודוגראנו לא היינו מפסידים. הוא בדיוק השחקן שהיה יכול לחדור דרך הגנת גרמניה ולכן היה חיוני.

כזכור, בנבחרת הלאומית הוא נחשב בשלב זה רק כשישי בהיררכיה, אחרי ערן זהבי, מונאס דאבור, שון וייסמן, גדי קינדה וליאל עבדה, הכללותו בסגל הבוגר הייתה מוזרה.

"אפילו אם המטרה של וילי הייתה הייתה לערוך לו הכרות עם הנבחרת הלאומית, הרי שהיא נעשתה בזמן הלא נכון", אמרו בנבחרת הצעירה.

המאמן אלון חזן אמר על החיפאי של קבוצת ספציה מהליגה האיטלקית ראשונה: " פודוגראנו היה שייך לנבחרת הראשונה, ואין לחלוק על כך". נראה כי הדברים נאמרו  בצורה דיפלומטית כדי לא לפתח מחלוקת פנימית עם המאמן הלאומי. כזכור, חזן אמר לפני חודש אחרי שני ניצחונות נבחרתו לכרמליסט: "סוף הוא אחד השחקנים החשובים ביותר שלנו"

ההחלטה של רוטשטיינר הייתה מוזרה בעיקר משום שלנבחרת הצעירה היו סיכויים להעפיל בצורה סנסציונית לגמר אליפות אירופה לנבחרות צעירות , בעוד שהיה מיותר בנבחרת הראשונה.

בינתיים, לפני מסע הנבחרות, סוף עשה את הבכורה בהרכב הראשון של ספציה, 57 דקות, כשזו הפסידה 4:0 לוורונה.  זו הייתה הופעתו השנייה בסך-הכל, בגיל 19, בספציה לאחר צירופו כמחליף בניצחון על ונציהשתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות