30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות עיריית חדרה

שומרים על ניקיון המרחב הציבורי בחדרה

מתנדבי עמותת 'מסע ישראלי' בשיתוף עם עיריית חדרה קיימו מבצע ניקיון בחופים הדרומיים של העיר  וכן ביער חדרה

במסגרת שיתוף פעולה מתמשך עם עיריית חדרה, התייצבו בשבוע שעבר (20.10.21) כמאה ממתנדבי עמותת 'מסע ישראלי' למבצע ניקיון של המרחב הציבורי בחופיה הדרומיים של העיר, שהנם חופים לא מוכרזים, וכן ביער חדרה. המתנדבים חולקו לשתי קבוצות וצוידו בשקיות זבל, כפפות וכלי עבודה ויצאו לשטח.

צילום: דוברות עיריית חדרה

מבצע הניקיון שנערך בשבוע שעבר הוא המבצע השלישי שהתקיים במסגרת שיתוף הפעולה בין אגף שפ"ע בעיריית חדרה, בניהולו של בוריס קוסינובסקי, לבין 'מסע ישראלי', ארגון המפעיל בין היתר תכנית חינוכית לגיבוש וחיזוק הזהות האישית היהודית, הציונית והישראלית בקרב בני נוער וחיילים ישראלים דרך מפגשים עם אנשים, מסלולים ואתרים.

כחלק מקידום ניקיון המרחב הציבורי בעיר באמצעות תמיכה ביוזמות ניקיון קהילתיות שונות, עידוד ערך ניקיון המרחב בקרב תושבים וכן ביצוע אכיפה, עיריית חדרה קוראת לציבור הרחב לשמור על ניקיון, וכן יצאה לאחרונה בפיילוט חדש שיבחן את היעילות בביצוע אכיפה באמצעות רחפנים, במסגרתו תתבצע בין היתר אכיפת השלכת פסולת במרחב הציבורי ברחבי העיר. 

צילום: דוברות עיריית חדרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות