21.04.2021

יום רביעי

קרדיט: דוברות המשטרה

שוטרי משטרת ישראל עצרו לפנות בוקר את שני החשודים בשוד וחטיפת הנשק מהחייל שהיה במהלך תרגיל ניווט בודד ביער חרוביה

שוטרי משטרת ישראל עצרו לפנות בוקר את שני החשודים בשוד וחטיפת הנשק מהחייל שהיה במהלך תרגיל ניווט בודד ביער חרוביה – סמוך לשפרעם, במקום נעצרו שני אזרחים נוספים וחייל בשרות סדיר שהועבר לטיפול המשטרה הצבאית

מקבלת הפרטים הראשונים והבנת חומר הארוע הושקעו כל  משאבי המחוז לאיתור החשודים ולאחר חקירה ענפה של היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב גליל במשטרת מחוז הצפון אותר מקום המסתור של שני החשודים בדירת מסתור שנמצאת בין הישובים זבידאת לכפר איבטין. 


כוחות משטרה מיוחדים של היחידה המרכזית של מחוז צפון בליווי מסוק מהמערך האוירי כיתרו את הבית ועצרו את שני החשודים בשוד החייל וחטיפת נשקו, את בעל הדירה בה הסתתרו בחשד לסיוע ועוד שני חשודים שהגיעו למקום, אחד מהם חייל בשרות סדיר כשברשותם תחמושת רבה.


4 החשודים הובאו בשעות הבוקר לבית משפט השלום בעכו ובהתאם לבקשת המשטרה. מעצרם של שני החשודים בשוד החייל וחטיפת נשקו הוארך ב7 ימים ועד לתאריך 14.3.21, מעצרם של 2 האזרחים הנוספים הוארך עד ליום חמישי והחקירה בעיצומה.
החייל בשרות סדיר הועבר לחקירה למשטרה הצבאית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות