03.08.2021

יום שלישי

שוטרי יחידת גבולות של משטרת ישראל במחוז צפון יחד עם לוחמי גדוד אריות הירדן סיכלו הברחות נשקים מגבול ירדן ותפסו 4 אקדחי גלוק ואת המבריחים: שלושה תושבי רהט בשנות ה-20

היום בשעות הלילה, שוטרי יחידת גבולות של מחוז הצפון במהלך פעילות משותפת עם לוחמי חטיבת הבקעה והעמקים של צה"ל זיהו העברה של תיק באזור הבקעה לשטח ישראל.

שוטרי היחידה המיוחדת ארבו למבריחים,
2 חשודים נעצרו בסמוך לגדר וחשוד שלישי נעצר ברכב שהמתין מספר קילומטרים מהמקום סמוך לעיר בית שאן.
בסיום החקירה יובאו לבית משפט השלום בנצרת לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם.

יחידת יג"ל – יחידת גבולות של מחוז צפון נמצאת בחוד החנית של הלחימה העקשת של מחוז צפון בהברחת כלי נשק מגבולות ירדן, סוריה, לבנון ושטחי הרשות הפלסטינאית לתחומי מחוז צפון. היחידה, בה משרתים לוחמי עילית מבצעת פעילות מארבים ולכידת חשודים בהברחות וסחר בנשק וסמים.

מפקד היחידה רפ"ק נ': זה הסיכול ה-13 מתחילת השנה, והשני שלנו בשבועיים האחרונים, קדם לו סיכול הברחה בגבול לבנון של עובד מטעים שנתפס נוהג בטרקטור ובו נתפסו 12 אקדחים. הפעילות של היחידה בסיכול הברחות וסחר היא חלק מהמאבק המקיף של משטרת ישראל, על כל יחידותיה וכוחותיה, בתופעת הנשק הבלתי חוקי.
תפיסות כלי הנשק בישובים ובכפרים הערבים, מעלה את הביקוש והסוחרים והמבריחים נאלצים לקחת סיכונים הולכים וגדלים בבואם להשיג נשק. אנו תפסנו כבר קרוב ל-100 כלי נשק בניסיונות הברחה מתחילת השנה, אקדחים ורובי סער, שאם לא הינו תופסים היו מגיעים לגורמים עברינים ברחבי הארץ ומשמשים בארועי ירי, פשיעה ואלימות.
אנחנו, כמו רבים משוטרי משטרת ישראל עובדים יום ולילה על מנת להמשיך ולצמצם את כמות כלי הנשק הבלתי חוקיים בתחומי הארץ.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

היערכות משטרת ישראל לקראת משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לקבוצת טורשהאבן מאיי פארו במסגרת הקונפרנס ליג שייערך באצטדיון סמי עופר ביום ה׳ 5.8.21 החל מהשעה 17.00

שוטרי משטרת ישראל ומאות סדרנים ומאבטחים יתפרשו החל משעות אחה"צ באצטדיון ומחוצה לו על מנת לשמור על הסדר והביטחון, לצד הסדרת התנועה. המשחק יחל בשעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות