05.12.2021

יום ראשון

צילום: דוברות עיריית נשר

שוטרים בבית הספר- ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגיע לנשר

הפרוייקט הארצי של משטרת ישראל "ניידת המשאלות" הגיע לנשר להגשים משאלה של תלמיד כיתה א' בבית הספר גלילות הסובל מתסמונת ויליאמס וחולם להיות שוטר.

בבוקר יום ג', לקראת סוף הפסקת העשר, נכנסו לבית ספר בנשר שוטרים על מנת לבצע משימה מיוחד. השוטרים, עלו לכיתה שם פגשו בתלמיד בית הספר הסובל מצרכים מיוחדים שחולם יום אחד להתגייס לשירותי המשטרה. לעיני חברי כיתתו לבש מדים מיוחדים שהותאמו במיוחד בשבילו ועלה לניידת המשאלות בדרכו לתחנת משטרת נשר.

צילום: דוברות עיריית נשר

בכניסה לתחנת המשטרה חיכה לו סוס משטרתי שהוביל אותו פנימה כשמסביב כלל צוות השוטרים והשוטרות מריעים לו. לאחר מכן, עבר הדרכה עם חבלן משטרתי שנתן לו להפעיל את הרובוט החבלני, הסביר לו על מגוון הנשקים ואמצעי ההגנה ונתן לו לדבר בקשר עם ניידות השיטור העירוניות. לבסוף, קיבל מסגן ראש העיר מר ישי איבגי וסגן מפקד תחנת המשטרה מר אופיר ברקוביץ דרגות ותעודת שוטר.

היום המשיך בנמל חיפה שם פגש בצוות של שיטור ימי שלקח אותו לשייט באחת מסירות המשטרה. על ארגון היום הכל כך מיוחד הזה, הייתה אחראית אורית יוספן, שוטרת קהיתית, שפגשה את הילד במהלך הדרכה על בטיחות בדרכים בבית הספר, שם על פיה הוא "נחרט לה בלב".

אחרי אותה הדרכה, אורית שמה לעצמה למטרה לדאוג להגשים לו את המשאלה להפוך לשוטר ודאגה להביא את ניידת המשאלות עד אליו. אך אורית לא הסתפקה בשלל הפעילויות שהוכנו עבורו, ודאגה לאסוף כסף מכלל שוטרי תחנת נשר על מנת לקנות מתנות מיוחדות שיוכל לקבל בסוף היום.

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות