21.06.2021

יום שני

קרדיט צילומים דוברות עיריית חיפה

שגריר הפיליפינים בישראל ערך היום ביקור פרידה בעיריית חיפה

ברחבת הדגלים של בניין העירייה נתלה היום (ג') דגל הפיליפינים, לרגל ביקורו של שגריר המדינה בעיריית חיפה.

השגריר, נתנאל אימפריאל, אשר עתיד לסיים בקרוב את תפקידו בישראל ולשוב למדינתו, הגיע לביקור פרידה מראש העיר, עינת קליש רותם, בלוויית קונסול המדינה, רנדי ארקיזה וקונסול הכבוד שלה בחיפה, יקיר העיר, כרמל הכהן.

במהלך פגישתו עם ראש העיר הדגיש השגריר את שיתוף הפעולה הפורה עם הנהלת העיר ובהמשך שוחחו השניים על אנדרטת הזיכרון, שהוצבה לאחרונה במיקומה החדש ברחוב מנילה שבשכונת דניה בעיר, כאות הוקרה לפועלו של העם הפיליפיני למען הצלת יהודים בתקופת מלחמת העולם השנייה.
בסיום הפגישה הודתה ראש העיר לשגריר על תרומתו למען חיזוק היחסים בין חיפה לעירה התאומה, בירת הפיליפינים, מנילה והעניקה לו כשי אלבום דיגיטלי הכולל סרטון תדמיתי על העיר חיפה.מימין: קונסול הכבוד של הפיליפינים בחיפה, כרמל הכהן, שגריר הפיליפינים בישראל, נתנאל אימפריאל וראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות