28.01.2022

יום שישי

שבת של מטיילים – כ 100 אלף מטיילים יצאו לטייל בגנים הלאומיים ושמורות הטבע, כ 5500 לנים בחרו ללון בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים

בין האתרים הבולטים היו:  ירקון תל אפק עם כ 3000 מבקרים, תל אשקלון עם כ 2700 מבקרים, עין גדי עם כ 2200 מבקרים, בניאס עם כ 2000 מבקרים.
גלעד גבאי מנהל מחוז דרום ברשות הטבע והגנים: בשבוע החולף פעלנו ללא הפסקה על מנת לטפל בנזקי השריפה בחלק התיירותי של הגן הלאומי פארק הבשור. פינוי עצים שנשרפו, ניקוי המשטחים ובריכות השכשוך.

אתמול השבנו את המים לבריכות והבוקר שמחנו לקבל את המבקרים בגן הלאומי. מאמצי השיקום בשטחים הטבעיים של הגן ובשמורת הבשור יימשכו עוד זמן רב אנחנו יודעים שהטבע מתחדש ומשתקם ככל שחולף הזמן אך נדרש להמשיך בתהליכי ניטור ושיקום   . בעזרת השותפים שלנו קק״ל והמועצה האזורית מרחבים הצלחנו לפתוח את הגן הלאומי תוך שבוע ולאפשר לציבור לחזור ולהנות מהטבע.אנחנו רואים גם מטיילים רבים באיזור הדרום בשטחים הפתוחים, בתל באר שבע עין גדי ומצדה. ואני שמח שהציבור חוזר לשגרת הטיולים.

אורן אחרק מנהל חניון לילה גן לאומי הבשור: אחרי שבוע של עבודה מאומצת בסידור ושיקום הגן הלאומי פארק הבשור אחרי השריפה, פתחנו את הפארק לציבור המבקרים עם צוות גדול ערוכים לקלוט את המבקרים. שמחנו מאוד לקבל בערב שישי את עשרות הלנים בחניון הלילה. 

לימור קטן פרידמן מנהלת חניוני הלילה ברשות הטבע והגנים:
כ 5500 לנים בחרו ללון בסוף שבוע האחרון בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים.בין החניונים הבולטים: חורשת טל, אכזיב ומעין חרוד.

צילום: תמר עבדת,רשות הטבע והגנים
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות