24.06.2021

יום חמישי

קרדיט רשות הטבע והגנים

שבת של מטיילים אחרי ימי הגשם

שבת של מטיילים אחרי ימי הגשם. כ 100 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. 2000 מבקרים בחרו ללון בחניוני הלילה ברחבי הארץ.

בין האתרים הבולטים : 
ירקון תל אפק עם 4000 מטיילים, קיסריה עם כ 3100 מטיילים, בניאס ועין גדי עם כ 2100 מטיילים בכל אחד מהאתרים, בית גוברין  ואשקלון עם 1800 מטיילים בכל אחד מהאתרים.
חניוני הלילה הבולטים:
בארות, מצדה מערב חורשת טל ואכזיב.השבוע הושק משחק פספורטבע" משחק משפחתי חווייתי בצורת "דרכון" שמאפשר למטיילים לאסוף חותמות ולזכות בפרסים.

קרדיט רשות הטבע והגנים

אורית שטיינפלד, מנהלת השיווק ברשות הטבע והגנים: "הרעיון להציע "פספורטבע", דרכון ישראלי למטיילים, נועד ליצור משחק משפחתי חוויתי, שיעודד את המשפחה לטייל בכמה שיותר אתרים בישראל. זו הזדמנות נהדרת להרחיב אופקים ולגלות את אתרי הטבע והמורשת היפים בארץ. אני שמחה שמשפחות רבות מגיעות ומשתתפות במשחק״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מה יגידו השכנים ?

התערוכה מה "יגידו השכנים" המוצגת כיום במוזיאון העיר שבמושבה הגרמנית כחלק ממוזיאוני חיפה. לקראת סיומו של חודש הגאווה, אתר כרמליסט ערך ביקור בתערוכה והתרשם מהסיפורים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות