30.11.2021

יום שלישי

שבוע היזמות העולמי מגיע לחיפה

שבוע היזמות העולמי יחל השבוע, 7-14.11. במשך שבוע אחד בכל נובמבר, אלפי אירועים במסגרת שבוע היזמות העולמי מעודדים מליוני בני אדם בכ-170 מדינות לקחת חלק בפעילות יזמית.

גם בישראל לוקחים חלק בפעילות, ועשרות גופים שרוצים לחגוג את העשייה, להעלות רעיונות ולהשפיע יבצעו אירועים, הרצאות, פאנלים ופעילויות מגוונות בכל רחבי הארץ.

היזמות והחדשנות מגיעה גם לחיפה – במרכז Sarona Space בחיפה, באירוע משותף עם road2, יתקיים יום שלם של מפגשים ופגישות אישיות, לקדם את היזמות אצל אנשי הצפון. יחד עם מנהל הפיתוח העסקי של הקבוצה, איתן פרדו-רוקואס, מנטורים ומומחים נוספים, תינתן הזדמנות להייטקיסטים בחיפה ובסביבה לקבל טיפים מקצועיים ליזמות.

קבוצת Sarona partners, שמה לעצמה למטרה לקדם ולתמוך בסטרטאפים צומחים כחול לבן. הקבוצה מציינת גם היא את שבוע היזמות, במספר מפגשי ואירועי יזמות בכל אזורי הפעילות של הקבוצה ברחבי הארץ – מחיפה ועד לנגב המערבי.

תות שני, מנכ״לית ומייסדת שותפה, קבוצת שרונה פרטנרס: ״אנחנו שמחים לקחת חלק בשבוע היזמות העולמי, ולקדם את החדשנות באקו-סיסטם הישראלי בכל רחבי הארץ, גם בעיר חיפה – אנו נותנים הזדמנות ליזמים צעירים לפרוץ דרך ולמצוא את הדרך שלהם בעולם ההייטק״.

קבוצת שרונה פרטנרס פועלת במגוון דרכים, על מנת לתמוך ולקדם סטרטאפים ישראלים בצמיחה.  הקבוצה מפעילה שלוש רגליים מרכזיות: תכניות האצה מפרי-סיד עד סבב B, קרנות הון סיכון וחדשנות תאגידית. כמו כן, הקבוצה מפעילה מתחמי עבודה משותפים בחיפה, תל אביב, כפר סבא, ניו יורק ואופקים.

האירוע יתקיים ביום חמישי, 11 בנובמבר, במתחמי Sarona Space  בחיפה.

צילום: יח"צ קבוצת מינקובסקי
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות