29.11.2021

יום שני

צילום: דוברות המשטרה

רישיון עסק ישלל ממספר עסקים באום אל פאחם שבפעילותם נמצאו ליקויים

במסגרת פעילות מבצעית "מסלול בטוח" והמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית לחיזוק המשילות וההרתעה הובילו הבוקר שוטרי היחידה המרכזית במחוז חוף ביחד עם לוחמי מג"ב חוף וחטיבת החקירות וביקורת ניהול ספרים ברשות המסים, פעילות כנגד חנות תכשיטים וזהב ועסק למתן שירותים פיננסיים בעיר אום אל פאחם.

צילום: דוברות המשטרה

במסגרת הפעילות החקירתית נמצאו ליקויים בפעילות בתי העסק. כנגד העסק למתן שירותים פיננסיים יופעלו סנקציות מנהליות על מנת להביא לשלילת רישיון העסק על ידי רשות שוק ההון. במקביל רשות המסים תפעל כנגד הליקויים בהוראות ניהול פנקסים וכן הפרות לפי החוק לצמצום השימוש במזומן.

הפעילות של משטרת ישראל ומחוז חוף מבוצעת על מנת להעצים את ההרתעה והמשילות ועל מנת לסייע לרשות המיסים ורשות שוק ההון באכיפת החוק בעיר אום אל פאחם.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות