02.07.2022

שבת

בתמונה: רינת לפידות | צילום: דוברות עיריית טירת כרמל

רינת לפידות מטירת כרמל נבחרה כנציגת מחוז צפון בוועד המנהל של רשת מרכזי הצעירים

רינת לפידות, מנהלת מרכז הצעירים והצעירות זוזו בטירת כרמל, נבחרה בקרב מנהלי מרכזי הצעירים בבחירות ארציות לייצג את מחוז צפון, לכהן בוועד המנהל של רשת מרכזי הצעירים, ולהוביל בהתנדבות את הרשת בשנתיים הקרובות.

איציק לב, מנכ"ל רשת מרכזי הצעירים: "הבחירה ברינת היא תעודת כבוד לטירת כרמל. פעילותה ועשייתה המוצלחות בזירה המקומית מהוות מקור לידע המועבר הלאה בשיתופי פעולה עם שאר מנהלי הרשת. עצם הבחירה ברינת מהווה הוכחה להצלחתו ולחשיבותו של מרכז הצעירים בטירת כרמל".

לפידות היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ותואר שני בהצטיינות בפיתוח מערכות חינוך, שניהם מאוניברסיטת חיפה. כמו כן היא מגשרת משפחתית, כותבת תוכניות ומלווה מעל עשור תהליכי שינוי חינוכי ובינוי קהילה. באפריל 2021 מונתה כמנהלת מרכז הצעירים והצעירות זוזו, והובילה את הקמת מרכז הלמידה באנגלית וכפר הסטודנטים והסטודנטיות.

רינת לפידות: "אני מאמינה שבחירה היא המפתח לחיים משמעותיים. בתקופה מאתגרת של חיים צעירים יש חשיבות גדולה לבחירות שנעשות, כיוון שיש להן השפעה על המשך החיים. לכן, אנחנו ב'זוזו' מציעים מגוון רחב של אפשרויות בחירה לצורך התפתחות אישית של כל צעיר וצעירה בטירת כרמל . נוסף על כך, אני מאמינה בכוח של קהילה לעצב שינוי ולתמוך בהתפתחות של כל חברה וחבר בה; לכן, אני שמחה על הבחירה בי כמייצגת של מחוז צפון של הוועד המנהל של רשת מרכזי הצעירים, שהיא בעיני קהילה רחבה שיכולה לקדם משמעותית את התמיכה בצעירים ובצעירות בישראל".

ראש העיר טירת כרמל, אריה טל: "אני מברך את רינת לפידות על בחירתה. כישוריה ויכולותיה באים לידי ביטוי מדי יום בעבודה המצוינת והמבורכת בטירת כרמל, בה היא מובילה שינוי משמעותי תוך דגש על פיתוח תוכניות, תכנים ויוזמות, לטובת ולרווחת הצעירות והצעירים בעיר. אני מאחל לרינת הצלחה רבה, ומשוכנע שהרשת והצעירים בכל רחבי הארץ ייהנו וירוויחו ממינויה".

רשת מרכזי הצעירים בישראל היא עמותה המייצגת כ-150 מרכזים ברחבי הארץ, שנותנים שירות ומענה לעשרות אלפי צעירים בני 40-18. הרשת פועלת ומקדמת את מרכז הצעירים, המנהלים וצוותיהם, ומשמשת כפלטפורמה המקצועית והמקיפה המספקת סל שירותים וכלים במגוון תחומים הנוגעים לאורחות חייהם של הצעירות והצעירים. כמו כן, רשת מרכזי הצעירים מקדמת את הטיפול הצעירים בסדר היום הלאומי.

בתמונה: רינת לפידות | צילום: דוברות עיריית טירת כרמל
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות