04.07.2022

יום שני

רה"ע חיפה מקדמת שיפוץ 15 נכסים עירוניים לטובת קליטת עולים בסיוע משרד הבינוי והשיכון

לבקשת רה"ע ניגשה העירייה לקול קורא של משרד הבינוי והשיכון לשיפוץ נכסים עירוניים לקליטת עולים במימון של 1.8 מיליון ₪ מכספי המשרד.

במסגרת הקול הקורא ישופצו 15 נכסים עירוניים לטובת קליטת עולים וזאת כחלק מתכנית אותה מובילה רה"ע לקליטת גל העלייה כתוצאה מהמשבר ההומניטרי באוקראינה.

כחלק מהשלמת תנאי הקול הקורא העירייה נדרשת לתוספת של 280 אלף ₪ המהווים כ-15% בלבד מסך כספי הסיוע של משרד הבינוי והשיכון.

רה"ע מבקשת להודות לשר הבינוי והשיכון , מר זאב אלקין, על קידום התכנית לסיוע כלכלי לרשויות המקומיות במטרה לסייע להן בקליטת גל העלייה.

השלמת התקציב העירוני לפרויקט חשוב זה תובא לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה.

רה״ע,עינת קליש רותם:״שיפוץ הנכסים העירוניים לטובת קליטת עליה הינו עוד נדבך בסיוע העירוני עליו אני עובדת בשיתוף עם גורמי המקצוע בעירייה ובעבודה מאומצת עם משרדי הממשלה להבאת תקציבים לעיר״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות