04.12.2021

שבת

ראש עיריית נשר רועי לוי צילום: דוברות עיריית נשר

ראש עיריית נשר רועי לוי נבחר לכהן כחבר במועצה לשידורי כבלים ולווין

על פי החלטת ממשלת ישראל, רועי לוי ראש העיר נשר, יהפוך לנציג השלטון המקומי במועצה המפקחת על שידורי הטלוויזיה הרב ערוצית בישראל. לוי אמר " כפי שאני עושה בנשר, כך גם אפעל למען כלל האזרחים ואייצג את האינטרסים הציבוריים בתחום"

המועצה הארצית לשידורי כבלים ולווין מקבלת היום (ב') לשורותיה את ראש עיריית נשר, רועי לוי שיהפוך לנציג השלטון המקומי במועצה. לוי, המכהן זו הקדנציה הראשונה כראש עיריית נשר, נבחר לתפקיד על ידי שר התקשורת יועז הנדל ויו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס.

כגוף ציבורי המפקח על ספקיות התוכן "הוט" ו "יס" לוועדה וליושבים בה ישנה אחריות רבה בכל הנוגע לתוכן אותו אנו כצופים צורכים. למעשה, הוועדה משמשת כגוף מקביל לרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. כלל נציגי הוועדה מכהנים בוועדה ללא שכר והם עושים זאת כשליחות ציבורית.

רועי לוי אמר "ראשית, אני רוצה להודות לשר התקשרות יועז הנדל וליו"ר מרכז השלטון המקומי חיים ביבס על בחירתי כנציג הציבור. אני אלמד את הנושא וכפי שאני עושה בנשר כך גם אפעל למען כלל האזרחים על מנת לייצג האינטרסים הציבוריים בתחום הטלוויזיה הרב ערוצית. כמו כן, אפעל למען השבחת השידורים והשירותים הניתנים לציבור, הרחבת הגיוון בתכנים ובערוצים, שיפור הטכנולוגיות והשירות, קידום תכנים ערכיים לגיל הרך, לילדים ולנוער וכמובן לשמירה על ההפקה המקורית בישראל."

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות