27.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית נשר

ראש עיריית נשר אירח היום את שרת הפנים ושרת התחבורה לפגישות עבודה חשובות

שרת התחבורה מרב מיכאלי ושרת הפנים איילת שקד ביקרו היום בעיר נשר ונפגשו עם ראש העיר רועי לוי לפגישות חשובות בנוגע לעתידה של העיר נשר

נשר היא מטרופולין מרכזי בצפון ועורק תחבורה עיקרי, תכנון תחבורתי נכון של נשר ישפיע על התנועה בצפון כולו.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מרב מיכאלי, הגיעה היום (שלישי) לפגישת עבודה עם ראש עיריית נשר ובעלי תפקידי עיריית נשר. מאז כניסתה לתפקיד, שמה השרה את נושא התחבורה הציבורית במרכז העשייה שלה, במטרה להפוך את השימוש בתחבורה הציבורית לבחירה הראשונה של התושבים ולא לברירת מחדל. בהתאם לכך, נושא התחבורה הציבורית תפס מקום מרכזי בפגישה

בפגישה דנו ראש העיר, רועי לוי, והשרה מיכאלי בדרכים בהן ניתן להסדיר את עומסי התחבורה בעיר ולהעלות את רמת הבטיחות בדרכים. בין היתר דנו על פתיחת מסוף תחבורה בעיר, דבר שאושר בתוכניות קודמות, אך לא יצא לפועל. מסוף תחבורה עירוני יוכל לאפשר הגברה של תדירות הקווים והוספת קווים שיחברו בין השכונות השונות בעיר.

דגש מיוחד ניתן על ידי ראש העיר לפרויקט המטרונית, כאשר ראש העיר העלה אותו אותו על נס וציין את העיכובים שתושבי העיר סבלו מהם, במטרה להביא לסיומו בהקדם האפשרי. הבשורה בנושא זה הגיע מצידה של השרה באומרה שקו המטרונית יחל את פעילותו עד לחודש ספטמבר. קו זה יצטרף למערך התחבורה הציבורית בעיר, יהווה נדבך נוסף בנגישות העירונית ויתמוך בצמיחה שלה בשנים הקרובות. הנתיב החדש יחבר את נשר לחיפה, ממחלף גשר פז ועד צומת יגור. מיקום התחנות בנקודות מרכזיות: עמק הכרמל , מתחם 4TECH , שכונת כלל , איזורי המסחר, התעסוקה הקאטנרי העירוני – גרייט שייפ.

צילום: דוברות עיריית נשר

ראש העיר אמר בתום הפגישה "נמשיך לפעול למען תושבי נשר ולמען תחבורה איכותית יותר בעיר. היה לנו חשוב להעלות את הנושאים לטיפול בפני השרה ושמחנו למצוא אוזן קשבת בקרב השרה ונציגי משרדה, זה הוא לא ביקור נימוסין- אלא עבודה למען תושבי נשר. נשר היא המרכז של הצפון והמענה התחבורתי צריך להיות בהתאם. אנו נמשיך לקדם את נושא התחבורה לרווחת תושבי העיר, תוך הסתכלות קדימה לצרכים העתידיים של המטרופולין כולו."

מאוחר יותר ביקרה גם שרת הפנים איילת שקד בעיר

בפגישה ניכרה רוח העשייה ושיתוף הפעולה המצטיין בין משרד הפנים לרשות המקומית, השרה ציינה כי היא מכירה בחשיבות השלטון המקומי ובמקום המרכזי אליו הוא מתפתח בתקופה האחרונה במיוחד לאור התפקוד בהתמודדות עם מגפת הקורונה.

באשר לנושאים על סדר היום, ראש העיר, רועי לוי, העלה על נס את שיפור המענים לתושב במגוון השירותים , נוסף על כך נדון תקצוב יצירת אזורי החיץ, אשר מפרידים את הבתים מהשטח המיוער, וחשובים מאין כמותם בעת דליקות יער. לבסוף ביקש לאשר את השתתפות העיר נשר בתוכנית "צוערים לשלטון המקומי", תוכנית המיועדת לצעירים מהפריפריה אשר להם מוטיבציה רבה ליצור שינוי. התוכנית כוללת לימודים אקדמאיים עם השתלבות במגוון משרות בשלטון המקומי.

ראש העיר רועי לוי התייחס לפגישה "זו זכות גדולה לעיר נשר לארח את השרה שקד לפגישת עבודה בנושאים שעל סדר היום העירוני. התרשמנו מההתמצאות בפרטים ומהמקצועיות של בכירי המשרד והעומדת בראשו. יש על מי לסמוך בממשלת ישראל."

צילום: דוברות עיריית נשר
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות