20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית מוצקין

ראש עיריית מוצקין קיים ישיבה בזום עם מנהלי בתי הספר במקביל החלו הבדיקות הסרולוגיות לגילאי 3-12 ללא עלות

הבוקר קיימם ראש העיר, חיים צורי פגישה עם מנהלי בתי הספר היסודיים בעיר, מנכ"ל העירייה יריב גסר ומהנדס העיר, על מנת לעקוב מקרוב אחרי ההערכות לפתיחת בתי הספר.
בנוסף, עדכן ראש העיר את המנהלים על לקראת מבצע הבדיקות הסרולוגיות שיתקיים מה-22.08.21 עד 2.9.21 (לא כולל שישי שבת) בין השעות 11:00-20:00.
המבצע מיועד לילדי גני הילדים ובתי הספר היסודיים בגילאי 12-3, שלא אובחנו כחולים ולא הוגדרו כמחלימים בעבר. עם זאת, ילידי סוף 2018 שמתחילים ללמוד בגן, יכולים להגיע לבצע בדיקה בחינם במסגרת מבצע הבדיקות. בנוסף, גם ילדים עד גיל 12 ושלושה חודשים שלומדים באותה שכבת הגיל עם ילדים בני פחות מ-12 (כיתה ו') יכולים לבצע את הבדיקה הסרולוגית.

הבדיקה מאפשרת לאתר נוגדנים לנגיף הקורונה וכך לדעת בסבירות גבוהה האם ילדכם נחשף לנגיף והחלים. במידה וילדיכם יימצאו עם רמת נוגדנים גבוהה בבדיקה (המעידה כי היו חולים והחלימו) הם יזכו לקבל תעודת מחלים ולא יידרשו להיכנס לבידוד אם יבואו במגע עם חולה מאומת. ילדיכם גם יהיו זכאים ל"תו ירוק" שיאפשר להם להיכנס למקומות הפועלים במתווה זה.

יש להגיע למתחם בליווי הורה ותעודת זהות, או עם רישיון נהיגה וספח של תעודת הזהות בו מפורטים פרטי הילדים. התוצאה מתקבלת במקום והיא מועברת למשרד הבריאות וקופת החולים ומשם בהודעה כתובה לנייד.

ראש העיר, חיים צורי: ״שיתוף פעולה, סולידריות והירתמות אישית של כל הורה הם הדרך היחידה להתמודד עם התחלואה, לאפשר שגרת חיים, רצף לימודים והחזרת עירנו לצבע הירוק. אנחנו קוראים לכם להגיע! זה עבורכם! בואו נתגייס לשמור על הילדים שלנו ועל הבית, בואו ניבדק״.

באדיבות דוברות עיריית מוצקין
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות