19.01.2022

יום רביעי

צילום: דוברות עיריית יקנעם

ראש עיריית יקנעם בקבינט הקורונה: "העירייה תדאג לערכות לבדיקות מהירות למקרה שתלמידים שכחו להיבדק בביתם"

עוד אמר אלפסי: "אני מבקש מהתושבים להתחסן ולדאוג לחיסון ילדיהם ולשמור על ההנחיות

בצל זן האומיקרון שממשיך להתפשט ובכל הארץ התחלואה גוברת התכנס קבינט הקורונה של עיריית יקנעם לדון במצב המדאיג.

במהלך ישיבת הקבינט הוחלט לשים דגש על הנגשת הבדיקות בעיר מתוך מטרה שיבוצעו כמה שיותר בדיקות. המשטרה והשיטור העירוני יגבירו את הסיורים במרכזים המסחריים ובבתי העסק בכל היישוב ויעקבו אחר אכיפת נהלי משרד הבריאות. 

ראש העיר, סימון אלפסי הורה שלא להחזיר תלמידים שמגיעים לבית הספר בלי בדיקה לביתם, ואמר שהעירייה תדאג לערכות בדיקה מהירות עבור תלמידים ששכחו להיבדק בביתם. באגף הרווחה והשירותים החברתיים ימשיכו לבדוק ולעקוב אחר אוכלוסיית המבוגרים. עובדות סוציאליות של המחלקה יהיו בקשר עם תושבים בודדים וערירים.

ביקנעם נכון לראשית השבוע (יום שני) יש 41 חולים. רובם בגילאי 20-59.

ראש עיריית יקנעם, מר סימון אלפסי:

"לצערי אנו בעיצומו של גל נוסף של הקורונה ונראה שהשיא עוד לפנינו. המספרים מדאיגים ובקצב הזה מהר מאוד כל המדינה תהיה אדומה. כרגע אנו ממשיכים בשגרה. לצד זאת תבוצע אכיפה בכל רחבי היישוב ושוטרים ופקחים יקיימו סיורים ובדיקות פתע. אני מבקש מהתושבים להתחסן, לדאוג לחיסון הילדים שלהם, ולשמור על כל הכללים וההנחיות וכך לשמור גם על האנשים שיקרים לנו. זו הדרך היחידה לבלום את הקורונה ולנצח אותה עד כמה שאפשר".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עיריית קריית מוצקין זוכת חמשת הכוכבים במקלוט ומיגון ממשיכה בהיערכות למיגון ומציבה מיגוניות בגני הילדים

ראש העיר, חיים צורי: ״הבטחון והבטיחות שלכם חשובים לנו״ ״האומיקרון לא יעצור אותנו מלהשקיע והפעם הצבנו מיגוניות כחלק מהיערכות לחירום בגן הילדים ורה ויצמן״, אמר

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות