28.01.2022

יום שישי

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ראש עיריית חיפה פתחה אתמול את יום ההתרמה הרשמי של עמותת אקים חיפה הפועלת למען רווחת אנשים עם מוגבלויות

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, התכבדה אתמול (שלישי, 1.6) לפתוח את יום ההתרמה הרשמי של עמותת אקים חיפה, בפגישה שקיימה בבניין העירייה עם ראשי העמותה.
במהלך הפגישה העניקה ראש העיר לשאול שפיץ, יו"ר אקים חיפה ולמיכל סגל, מנכ"לית אקים חיפה, תרומה מטעם עיריית חיפה על סך של 5,000 שקלים. 

במסגרת קמפיין ההתרמה, הנושא את הסיסמא "תושבי חיפה והצפון מחבקים את אקים חיפה" מקיימים לאורך השבוע חברי העמותה ומתנדביה עמדות התרמה במרכזי קניות שונים בעיר. כמו כן הוקם אתר אינטרנט ייעודי לתרומות בכתובת: https://pay.tranzila.com/akimhaifa?utm_source=fb&utm_medium=posts&utm_campaign=6-2020

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "עיריית חיפה שמחה וגאה לקחת חלק בפעילותה של עמותת אקים חיפה, המבצעת עבודת קודש לשילוב אנשים עם מוגבלות שכלית בחברה ותורמת תרומה ניכרת להפיכת החברה הישראלית לחברה מכבדת, חמה ומקבלת יותר".

מיכל סגל, מנכ״לית אקים חיפה: ״אקים חיפה היא חלק מהקהילה החיפאית כבר 70 שנה והייתה חלק מהקמת אבני הדרך להתייחסות החיובית והמחבקת של תושבי העיר כלפי אנשים עם מוגבלות, הן בהקמת מסגרות בעיר והן בשיתופי הפעולה עם בתי הספר והעירייה״

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות