21.06.2021

יום שני

עינת קליש רותם (צילום: עדי ברקן ורפאל מזרחי)

ראש עיריית חיפה בפנייה שנייה לראש הממשלה: ״יש להגדיל את כמות השוטרים בעיר״

רה"ע עינת קליש רותם, פנתה אל ראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה להגדיל את כוחות השיטור והביטחון בעיר חיפה, כדי שלא יפגע עוד מרקם החיים העדין

במכתב שהינו המשך לפנייה של רה"ע מאתמול כותבת ראש העיר: "אתמול נכחנו בהשפעתן של קבוצות אנשים גדולות, אשר על פי דיווחי כוחות הבטחון הגיעו מחוץ לעיר יפה. הם הביאו להסלמה נוספת של המצב. וזאת בעיצומו של מאמץ גדול אותו השקענו בגיבוש כלל מנהיגי הדתות והקהילות השונות בעיר להשקיט את הרוחות ולהביא לרגיעה". 


"חיפה היא סמל של דו קיום. בשנים עברו, בזמן שערים משותפות חוו קשיים ומאבקים, חיפה תמיד נשארה מגדלור של שפיות. ביום שהאור יכבה על המגדלור הזה, לא יהיה לנו כחברה ישראלית, כיוון לעתיד טוב יותר". 
ראש העיר מסיימת את פנייתה:" אנא הגדילו את כוחות השיטור והביטחון בעיר. ואנא, וודאו שהוכחות הללו, שעושים עבודת קודש בתנאים לא פשוטים, יבחינו בין פורעי החוק לבין האנשים הנורמטיביים. אין כאן ימין ושמאל, אין כאן ערבים ויהודים: יש אנשים אלימים ופורעי חוק, ויש אנשים נורמטיביים שרוצים לחיות את חייהם בביטחון ובשקט. האבחנה צריכה להיות ברורה".


נציין כי אתמול שוחחה בעניין ראש העיר עם ראש הממשלה החליפי ושר הבטחון, בני גנץ, שגם אליו נשלח מכתב בנושא.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

בקיץ הזה תלבשו קק"ל

היום התחילה רשמית עונת הקיץ ועונת הטיולים כבר בעיצומהלכבוד החופש הגדול והקיץ שכבר פה קרן קימת לישראל מציעה לציבור הרחב  מגוון פעילויות מיוחדות בפריסה ארצית

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות