24.06.2021

יום חמישי

קרדיט צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ראש עיריית חיפה ביקרה היום במחלקת הקורונה בבית החולים פלימן

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, וממלא מקומה נחשון צוק, ערכו היום ביקור עבודה בבית החולים פלימן.הביקור הוא חלק מסבב סיורים מקצועיים שעורכת ראש העיר בבתי החולים בעיר המתמודדים בחודשים האחרונים בטיפול בחולי הקורונה.ביה"ח הגריאטרי פלימן הקים גם הוא מחלקת קורונה. הצוות הציג לראש העיר את פעילות בית החולים בשיגרה, שיבח את החלטת העירייה לפתוח שמרטפייה שפעלה בימי הסגר לטובת ילדי העובדים ואת שיתוף הפעולה של פלימן עם לשכת השירותים החברתיים בעירייה.ראש העיר הבטיחה לצוות בית החולים לסייע בשילוט הכוונה עירוני ובסיוע בהגדלת מכסת מקומות החנייה לבאי בית החולים.

מנהלת בית החולים, ד"ר אינה שוגייב: "אני מאוד שמחה שהייתם כאן והכרתם את פעילות בית החולים. זאת הייתה הזדמנות גם להכיר אותך גבירתי ראש העיר וגם להראות לך מה אנחנו יכולים לעשות בבית החולים . אנחנו נותנים מענה לכל האוכלוסיה המבוגרת בחיפה ובצפון."

ראש העיר, קליש רותם: "תודה רבה על האירוח ועל הביקור, למדנו קודם כל שיש צוות מדהים שמטפל באוכלוסיה המבוגרת גם בתקופת הקורונה .נכנסנו למחלקה שהיא באמת מהשורה הראשונה. בית החולים חשוב מאוד ואנחנו עיר לא מאוד צעירה שמשרתת הרבה מאוד תושבים בחיפה ומכל האיזור .יש הרבה דברים לעשות בשביל לשדרג את בית החולים ולעזור ואנחנו נעשה את זה .אנחנו מודים לכם על העבודה הנפלאה שאתם עושים פה הרבה שנים וכל הכבוד על מה שעשיתם ועושים בתקופת הקורונה , אנחנו מורידים בפניכם את הכובע ."

קרדיט צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מה יגידו השכנים ?

התערוכה מה "יגידו השכנים" המוצגת כיום במוזיאון העיר שבמושבה הגרמנית כחלק ממוזיאוני חיפה. לקראת סיומו של חודש הגאווה, אתר כרמליסט ערך ביקור בתערוכה והתרשם מהסיפורים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות