29.11.2021

יום שני

צילום: דוברות עיריית ביאליק

ראש עיריית ביאליק דוקורסקי נפגש עם משוררים שיצירותיהם נבחרו לעטר את המרחב הציבורי במסגרת המיזם "המשורר בעירו"

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי נפגש עם המשוררים שיצירותיהם נבחרו לעטר את המרחב הציבורי והצטלם עם כל אחד מהם ליד עבודתו.

במסגרת המיזם "המשורר בעירו" פרסמה עיריית קריית ביאליק קול קורא למשוררים תושבי העיר בכדי לבחור את יצירותיהם שיתפרסמו על גבי לוחות שייתלו על מבני חינוך, תרבות ובפארקים ציבוריים. מעל 20 תושבים נענו לאתגר ושלחו את יצירותיהם. ועדה מיוחדת בראשות מנכ"ל העירייה, ליאור טרגן, בחרה 5 שירים: "עיר מצמיחה" מאת עופרה רייך , "שלכת" מאת אסתי וייסמן, "תובנה" מאת חיה רון ,  "ירח מלא"  מאת אדריאנה קלכמן  ושיר ללא שם מאת ננה  חחיאשוילי .

העבודות שנבחרו יתווספו ל – 4 עבודות שנתלו ברחבי העיר לפני כשנה.

ראש העיר אלי דוקורסקי ביקש לפגוש באופן אישי את כל אחד מהמשוררים ולהצטלם איתם ליד עבודתם.

אלי דוקורסקי:" מטרתנו לעודד כתיבה יוצרת בכל הגילאים ואני קורא לתושבים לקחת חלק במיזם זה גם בשנים הבאות".

המשוררת חיה רון  ציינה כי שירה נכתב בתקופה קשה בה רבים נשארו בבתים הסגורים והוצאו לחל"ת בתקופת משבר הקורונה: "היה בי הרצון להפיח תקווה בליבם של תושבי עירנו לימים טובים יותר. אני מודה לראש העיר מר אלי דוקורסקי שקשוב לכל פנייה מכל אזרח בעירו וזה לא דבר מובן מאליו". 

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

לא מוכנים לדרבי

האדומים של אלישע לוי חזרו מהפגרה נכנעו למחזיקת הגביע די בקלות, וספגו הפסד בית ראשון העונה 1-3, למרות זאת נשארו במקום השלישי בטבלה, חזק בתמונת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות