20.09.2021

יום שני

אלי דוקורסקי באדיבות דוברות עיריית ביאליק

ראש עיריית ביאליק אלי דוקורסקי מוחה על שריפת אשפה פיראטית בכפרים ערבים והשלכותיה על תושבי הקריות

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי פנה לשרה להגנת הסביבה, תמר זנדברג, בתלונה על שריפות מתמשכות של אשפה פיראטית בכפרים ערבים וכתוצאה מכך ריחות מחנק הגורמים מטרד לתושבי קריית ביאליק והקריות הסמוכות.

במכתבו ציין דוקורסקי כי מזה שנים סובלים תושבי הקריות מריחות הגורמים להגיף חלונות בתיהם וקשיי נשימה לאלו הנמצאים בחוץ: "לדאבוני הרב כל פניותינו עד כה לא הביאו לפעולה משמעותית של המשרד להגנת הסביבה ולסילוק המפגע החמור".

בימים האחרונים התקבלה תשובת משרד להגנת הסביבה: " למרות המאמצים שעושה המשרד ואיגוד ערים חיפה בנוגע לפסולת הפיראטית, לא הצליחו להתגבר על הבעיה. פקחי יחידת מניעת השריפות של מחוזות חיפה והצפון הונחו לבצע בדיקה מעמיקה של כל מקורות השריפות ופעולות פיקוח ואכיפה במקומות אלו. בטווח הארוך פועל המשרד להכנת תוכנית מעמיקה ורחבת היקף לטיפול באיכות הסביבה בחברה הערבית במסגרתה יינתן מענה לפסולת כדי למנוע את השלכות הפסולת בשטחים הפתוחים ושריפתה"

באיגוד ערים הגיבו למכתב: "איגוד ערים פועל יחד עם המשרד להגנת הסביבה והגופים הנוספים בעניין שרפת הפסולת הפיראטית באזור מפרץ חיפה. האיגוד יתמוך בכל תכנית ויוזמה שיביאו למיגור התופעה בהקדם".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

חדשות היום

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי חיפה נגד קיריל ארט, מורה לריקוד בן 29 מתל אביב, שלימד במשך שנים בסטודיו לריקוד בקריות בחשד לעבירות מין חמורות בקטינה שלמדה אצלו בסטודיו

כתב האישום מייחס לנאשם עבירות מין חמורות שבוצעו בקטינה, תלמידתו לשעבר לריקוד בסטודיו. בנוסף מואשם הנאשם במעשה מגונה בקטין נוסף, תלמיד אף הוא. על פי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות