06.08.2021

יום שישי

צילום: ויקיפדיה https://bit.ly/2R1JIeI

ראש העיר נענתה לבקשת הורי ליאו באק במציאת מבנים חלופיים לביה״ס

עיריית חיפה תעמיד לטובת תלמידי מרכז החינוך ליאו באק את מבני החינוך ברמת הנשיא ומבנה העירייה, בית רות. במקביל בוחנת העירייה פתרונות מיטביים לגני הילדים.

כמענה לפניותיהם של הורי בית הספר ליאו באק ולמרות חוות דעת המשרד להגנת הסביבה כי ניתן להחזיר את בית הספר לפעילות מלאה מיד בתום הליך פינוי האסבסט, רה"ע נענתה לבקשת ההורים באיתור מרחבי למידה חלופיים.

עיריית חיפה רואה לנגד עיניה את טובת ילדי העיר ורווחתם האישית והחינוכית ופועלת למתן מענה ופתרון כולל המשקלל את מגוון הצרכים של תלמידי רמת הנשיא וליאו באק.

בי״ס רמת הנשיא יעמוד לרשות תלמידי ליאו באק במהלך השנה הקרובה ובית רות עד לחודש מרץ 22, אלא אם תחליט נציגות ההורים לשוב לבית הספר עוד קודם לכן.

צוות הפיקוח של עיריית חיפה יעקוב מקרוב אחר הליך הסרת האסבסט והשלמתו לפי המחויב בחוק ובתיאום מלא עם המשרד להגנת הסביבה, כפי שהתחייב האחרון בפגישה עם רה״ע ומנכ״ל ביה״ס ליאו באק בישיבה שהתקיימה בלשכת רה״ע.

ראש העיר מזמינה את הורי התלמידים בבי״ס ליאו באק, ואת תושבי השכונה הסמוכה לבית הספר ביום ראשון הקרוב למפגש איתה ועם צוות העירייה שיפקח על פרוייקט זה. אנא הרשמו בלינק המצורף. מספר המקומות מוגבל.

https://www3.haifa.muni.il/mayorMeeting/ הלינק להרשמה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות