19.01.2022

יום רביעי

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי צילום אייל מן, באדיבות דוברות עיריית כרמיאל

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי מבקש מרמ"י לבטל מכרז בכרמיאל לנוכח חשש מכך שתוצאת המכרז עלולה להשפיע על כל שומת ערך הקרקעות בכרמיאל

בצעד יוצא דופן, פנה השבוע ראש העיר משה קונינסקי למנהל מחוז הצפון ברשות מקרקעי ישראל (רמ"י) תמיר ברקין בבקשה לבטל את תוצאות המכרז לבניית 22 יח"ד ברחוב חוחית בעיר, לאחר שנתגלה כי היזם הזוכה הגיש הצעת מחיר גבוהה ב- 7.5 מיליון ₪ מההצעה הבאה אחריה וגבוהה ב- 250% מהצעות במכרזים דומים.

במכתב שיועד גם ליו"ר הועדה המחוזית בצפון אורי אילן , כתב משה קונינסקי : "כאשר ערך הקרקע עולה, כך עולה מחיר הדירה. ובמצב שנוצר עלות הבתים תהייה מופקעת ואז רק בעלי הון או משקיעים יוכלו לרכוש. אנחנו חייבים לדאוג לצעירים ולייצר עבורם את הזדמנות לרכוש בית כאן בכרמיאל".

ראש העיר הדגיש " הסכנה בתוצאות מכרז כזה שהוא ישפיע על כל שומת ערך הקרקעות בכרמיאל ויביא לעליית מחירים משמעותית – חייבים למנוע זאת".

לסיכום, ראש העיר משה קונינסקי מבקש במכתבו ממנהל רמ"י במחוז הצפון: "אנו מבקשים כי תבחן את האפשרות לבטל את המכרז בשל התוצאה החריגה מאוד ולחילופין למצוא דרך בה המחיר ששולם לא יכנס לתחשיב שומת הקרקע הבאה בכרמיאל".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

עיריית קריית מוצקין זוכת חמשת הכוכבים במקלוט ומיגון ממשיכה בהיערכות למיגון ומציבה מיגוניות בגני הילדים

ראש העיר, חיים צורי: ״הבטחון והבטיחות שלכם חשובים לנו״ ״האומיקרון לא יעצור אותנו מלהשקיע והפעם הצבנו מיגוניות כחלק מהיערכות לחירום בגן הילדים ורה ויצמן״, אמר

יוחנן וולאך
חדשות היום

תנו קרדיט לקבוצות הפריפריה

יוחנן וולאך, מכוכבי נבחרת ישראל למונדיאל מכסיקו-70', סוקר את השינויים הדמוגרפיים של קבוצות ליגת העל  בעשרות השנים האחרונות.  מרכז הכובד יצא, ובצדק, מגוש דן והתפרס

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות